Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması

14.08.2018 Salı
Hande Erçel’in sosyal medyada başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. 24 yaşındaki ünlü oyuncu ne yaparsa yapsın takipçilerine yaranmakta zorluk çekiyor. Tüm yaratıcılığını kullanıp ayak parmaklarını yara içinde bırakıncaya kadar dans ediyor. Beğenmedikleri gibi bir de üstelik kızcağızla dalga geçiyorlar. Eleştirilerin iğneli yorumların arkası kesilmiyor. Hande yine de yılmıyor ve umudunu yitirmiyor. Tüm iyi niyetiyle süslenip püslenip cicili bicili elbisesiyle güzel pozlar veriyor. Bu sefer kıyafetinin kendisine yakışmadığını ve kilolu gösterdiğini söylüyorlar. Şimdi de Periscope fenomeni olarak ün yapan Kerimcan Durmaz durup dururken kendisine sataşmış. Hande’nin sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafın altına ‘’Ay kusacağım bu bazlamadan’’ diye yazmış. Bunun üzerine hem Hande hem de popçu sevgilisi Murat Dalkılıç 23 yaşındaki ünlü fenomeni engellemiş.
 
Hızını alamayan Kerimcan buna ‘’Ay kusanlar çıksın. Instagram’ım kasılıyor’’ diyerek karşılık vermiş. Kerimcan’ın Instagram’da 2,7 milyon takipçisi var.
 
Bazlama dediği Hande Erçel’in takipçi sayısı ise onun 3 misli. Kerimcan gündeme gelebilmek için çareyi sosyal medyanın günah keçisi Hande’ye bulaşmakta bulmuş. Bir süredir magazin medyasında kendisiyle ilgili herhangi bir haber çıkmıyor. Yetenekleri kısıtlı ve zorlama olduğu için yavaş yavaş modası geçmeye başlıyor. Arada bir atılımda bulunup isminden söz ettirmesi reklamını yapması gerekiyor. Fenomen gazlamasının bazlama benzetisi de bu nedenden dolayı ortaya çıkıyor!
 
BOZVER: BİR AŞK HİKAYESİ OLARAK BAŞLADI YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ
 
Murat Boz ile Aslı Enver 2,5 yıl süren aşklarını 4 ay önce noktaladı. Daha önce de Murat’ın yüzüne gözüne bulaştırdığı kaçamağı nedeniyle bir kez ayrılmışlardı. Ancak ünlü çift hayranlarının yoğun baskısı ve kabahatin Murat’ın çapkınlık arkadaşı Esen Yenenler’in üstüne atılmasıyla kısa bir süre sonra barışmışlardı. Daha sonra Murat hiç beklenmedik bir anda birlikte yaşadıkları evden ayrılıp Aslı ile olan ilişkisini bitirdiğini açıkladı. Evlilik yolunda sağlam adımlarla ilerlediklerini sanan Aslı büyük hayal kırıklığına uğradı. İddiaya göre Murat son bir aydır Aslı ile barışmak için yoğun çaba harcıyormuş. Ortak arkadaşlarını devreye sokmuş. Bir türlü kopamadığı eski sevgilisinin evine çiçekler gönderiyormuş. Aynı sorunlarla tekrar karşılaşmak istemeyen Aslı bu kez tedbirli davranıyormuş. Düşünmek için zaman istediğini söylüyormuş. Yakın çevrelerine göre birbirlerine çok yakıştırılan ikilinin yakında yeniden barışmaları bekleniyormuş. Bir zamanlar ünlü çiftlerin isimlerinin birleşiminden oluşan Brangelina, TomKat, Kimye, Bennifer vardı. Bunlar da BozVer. Bir aşk hikayesi olarak başladı yılan hikayesine döndü!
 

Yazarın Önceki Yazıları

13.09.2018

Açık büfeye tok gidilmez

11.09.2018

Elma dersek çık armut dersek çıkma

06.09.2018

MANDIRA FİLOZOFU GİTTİ LEYLA’NIN KABİLESİ GELDİ

04.09.2018

İki dişini uzattı yakalarını kaldırdı Vampir Dmitri diye karşımıza çıktı

30.08.2018

Gemilerde talim vav jüride Beyazıt da var

28.08.2018

Düzeltemezsin sitem etmekle çözüm ‘Take it easy’ demekte

23.08.2018

Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

21.08.2018

Ekranda Koca Koca Yalanlar hayatta onları ciddiye alanlar

16.08.2018

Böyle kılıbıklığa can kurban

14.08.2018

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması
daha fazlası...