Paris Hilton&Dosso Dossi Turkish Angels | Cem Ceminay | GAZETE VATAN

Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Paris Hilton&Dosso Dossi Turkish Angels

14.06.2018 Perşembe

Paris Hilton iş ve tatil anlayışını birleştiren ve bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Show için Antalya’ya geldi. 37 yaşındaki dünyaca ünlü moda tasarımcısı etkinlikte baş manken olarak boy gösterdi. İzleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve isminden bir marka yaratmayı başaran ünlü jet sosyetik iş kadını podyumda 3 farklı elbise giydi.

 

Eşinden yeni boşanan popçu Mustafa Sandal şarkılar söyleyerek ve kendine özgü şirinliklerini yaparak etrafında dans etti. Paris’e sahnede deneyimli isimlerimiz Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy eşlik etti. Sonbahar/ Kış kreasyonlarının sergilendiği defilenin sonunda Paris podyumdaki diğer mankenlerle birlikte seyircilere selam verdi. Bu arada kendisiyle fotoğraf çektirmek için kaldığı villanın kapısında beklerken görüntülen ünlü oyuncu Bergüzar Korel “Rezil olduk” dedi. Victoria Secret’in Melekleri misali Paris ve aralarında 5 çocuk sahibi olan 5 mankenin Dossi Dossi Turkish Angels defilesi böylece sona erdi!

 

Ekmek arası kavurma tatil arası çalışma

Sabancı ailesinin veliahtlarından Hacı Sabancı son sevgilisiyle Bodrum’da yaz sezonunu açmış. Hacı teknesinde tatil yaparken çekilmiş görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmış. Hacı, uzatmalı aşkı Özge Ulusoy ile birlikteyken de tatil fotoğraflarını paylaşıyordu. Ancak o zamanlar kilolu olduğundan sadece ünlü mankene uzattığı eli görünüyordu. Hacı ameliyat olup fazlalıklarını aldırdıktan sonra her fırsatta pozlar vermeye başladı.

Dünyanın dört bir yanını gezmeye, festivallerde, etkinliklere katılmaya devam etti. Onunla birlikte yepyeni beldeler öğrendik, Meksika’da Tulum diye bir yer keşfettik. Televizyonda programların yayın süresinden çok daha uzun olan reklam kuşakları vardır. ‘’Reklam arası dizi izledik’’ derler. Hacı’nınki de o hesap.

O kadar sık tatile çıkıyor ki işe uğramaya vakit bulamıyor. Bence çok da iyi ediyor. Hayatı doya doya yaşayacaksın, tüm imkanlarını kullanacaksın. Bazılarına ekmek arası kavurma, bazılarına da tatil arası çalışma. Kıskananlar çatlasın!

 

HAYATIN CİLVESİ

Cem Yılmaz son zamanlarda inanılmaz form tuttu. Bunda eski sunucu yeni şarkıcı Defne Samyeli ile yaşadığı aşkın rolü olduğu söylendi. Medyatik çift geçenlerde muhabirlere yakalanmış.

‘’Evlenmeyi düşünüyor musunuz?’’ diye sormuşlar. Ünlü komedyen ‘’Size bomba gibi bir haberim var boşanıyoruz’’ diye cevap vermiş. Defne de bu soğuk espriye gülmüş. Güler tabii. Onun keyfi yerinde. Bu ilişki sayesinde popülaritesi tavan yapmış vaziyette. Yaz sezonu boyunca Alaçatı’da sahne alacakmış. Ülkenin en talepte olan isimlerinin başında geliyormuş. Hayatın cilvesi işte.

Biri kiloları verdi esprileri eridi. Öteki ilişkiye başladı ücreti arttı!

Yazarın Önceki Yazıları

14.08.2018

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması

09.08.2018

Bas bas paraları Leyla’ya bas bas dolarları Yıldız’a

07.08.2018

Instagram’da birinciliği kaptı kutlamak için Haka dansı yaptı

02.08.2018

Ne Apollo ne Adonis ne Eros varsa yoksa popçu Sinanos

31.07.2018

Hüzün yüzünden okunmazsa hüzün olmaz

26.07.2018

Erkeklere güven olmaz gidenin de yeri dolmaz

24.07.2018

Sihirbazına dokunmayan yılan bin yaşasın

19.07.2018

Tangayla havuza atla sosyal medyayı salla

17.07.2018

Adada açlık başına vurdu boya döküp imajını buldu

12.07.2018

Sosyal medyanın sünnet annesi
daha fazlası...

Günün Yazarlar

Kürşad Zorlu

Türkiye neden kaybedilemez?

Murat Çelik

Evet saldırı altındayız ama…

Oya Doğan

Koca Koca Yalanlar’ın konusu hep güncel

Güntekin Onay

Cocu inanmamış ki

Ersin Düzen

Kaybederken kazanmak!