Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Magazin dünyasında yılın enleri

16.12.2017 Cumartesi

Magazin dünyası bu sene  oldukça hareketliydi. Ebru Şallı’dan Özge Ulusoy’a yılın ‘en’leri...

Yılın en özgürlüğün tadını çıkartan ünlüsü

Deniz Seki

Yaklaşık 3 yıldır cezaevinde olan ünlü sanatçı yıl ortasında özgürlüğüne kavuştu. Duygusal anlar yaşandı. Yanında evlilik planları yaptığı nişanlısı vardı. Ancak bir süre sonra özgürlüğünü doya doya yaşamak isteyen Deniz Seki ondan ayrıldı ve tek başına takılmaya başladı.

Yılın sosyal medya kraliçesi

Şeyma Subaşı

Şeyma’nın bu konuda eline kimse su dökemez. Instagram’da çok ses getiren paylaşımları sayesinde kısa süre içinde popüler oldu. Kendisini beğenen, beğenmeyen, seven, sevmeyen, örnek alan veya kıskanan herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Şeyma ünlü televizyoncu eşi Acun Ilıcalı’nın gölgesinden sıyrılıp kendi isminden bir marka yarattı.

Yılın en süpriz ve en çok ses getiren aşkı

Adriana Lima- Metin Hara

Kişisel gerilim uzmanı yazar Metin Hara’yı kendi ülkesi olan Türkiye’de bile pek tanıyan yoktu. Ama 35 yaşındaki Hara Victoria Secret markasının demirbaş mankenlerinden dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima ile ilişki yaşamaya başlayınca bir anda her şey değişti. Bodrum’dan Miami’ye uzanan aşkları önceleri reklam olarak yorumlandı. İkisini bir arada görenler aralarında bir aşk olacağına bir türlü inanamadı. Açıkçası Hara’yı Lima’ya yakıştıramadı. Ancak yılın sürpriz çifti sürpriz aşklarını sürdürerek herkesi yanılttı.

Yılın en aşkta hayal kırıklığına uğrayan ünlüsü

Özge Ulusoy

Ünlü mankenin Sabancı ailesinin veliahtlarından Hacı Sabancı ile olan uzatmalı ilişkisi bir anda bitti. Yollar ayrıldıktan sonra Özge bir süre Hacı’yı yakın takibe aldı. Daha önce birlikte kaldıkları otelin aynı odasını tutup onu unutamamış havası yarattı. Ancak Hacı hem başkalarıyla gönül eğlendirmekten hem de Özge’nin kendisini kullandığına dair suçlamalar yapmaktan geri adım atmadı. Cinderella masalı gibi başlayan medyatik aşkları tam bir korku filmi gibi bitti.

Yılın en işini bilen ünlüsü

Ebru Şallı

Evli bir işadamı ile olan birlikteliğini kısa süre önce sessiz sedasız sonlandıran ünlü pilatesçikendi adını taşıyan kozmetik mağazalarını açmak için kendisine Arap bir yatırımcı buldu. Önümüzdeki sene yurt içinde 10, yurt dışında 20 mağaza açacaklarını söyledi. Bu devirde para aslanın ağzındayken üstelik özel hayatında tam da sansasyonel bir ilişki yaşarken Ebru’nun kendisine Suudi Arabistan’lı yatırımcı bulması büyük bir başarı olarak yorumlandı. 

Yazarın Önceki Yazıları

08.09.2018

Günün sorusu: Dipsiz kuyunun dibinde ne var?

01.09.2018

Tüplüsü katliam tüpsüzü spor mu?

25.08.2018

Alişan usulü maço romantizm

18.08.2018

Organize işler ile fasa fiso işler

11.08.2018

‘O Ses’ten gitti Gökhan geldi Beyaz

04.08.2018

Tom Cruise: Her devrin Benjamin Button’ı

28.07.2018

Dikkat çekmek için ne yapacağını şaşırdı!

21.07.2018

Kadınlar Müge gibi olsa erkekler bayram ederdi

14.07.2018

Boşanma partisi dediğin böyle olur

07.07.2018

Nesli tükenen tür: Salon erkekleri
daha fazlası...