Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Ünlü ve üstsüz stil danışmanı

12.11.2017 Pazar

Eliz Sakuçoğlu, paylaştığı bir fotoğrafla üstsüz stil danışmanlığına terfi etmiş!

Eliz Sakuçoğlu ünlü bir stil danışmanı.Kimlere danışmanlık yapıyor bilmiyorum. Ama ünlü olduğunu biliyorum. Çünkü kendisi için ünlü diyorlar. Bu ününü popçu Murat Boz ile yaşadığı aşka borçlu. Belki de daha sonra birlikte olduğu ve “Ruh ikizim, ondan altı çocuk yapmak istiyorum” dediği ve ayrıldığı sevgilisi tasarımcı Beran Benan’a. O da ünlü. Çünkü onun için de ünlü diyorlar. Ancak Eliz, Beran gibi sessiz kalmıyor ünlü olma avantajını iyi kullanıyor. Örneğin, “Aldatmayı da affederim. Ayrıldığım erkeklerle iş bile yaparım” diye röportajlar veriyor. Sansasyon meraklısı sosyal medyada seksi pozlarını paylaşıyor. Son olarak yatakta yüzükoyun yatıp sırtında ve kolundaki dövmelerle üstü çıplak ilginç bir fotoğraf karesini paylaşmış.

Altına da “özgürlük dediğimde ahlaksızlık demek istemiyorum” diye  kendine anlamlı okuyana saçma gelen bir şeyler yazmış. “Taştan bir Buda ol; o zaman sabırlıymış, dinginmiş, disiplinliymiş gibi rol yapabilirsin. Ancak burada benim öğrettiğim şey bu değildir” diye kendince bir takım öğütler vermiş. Ünlü stil danışmanı artık ünlü ve üstsüz stil danışmanlığına terfi etmiş!

Arda demek haber demek

Barcelona’da forma şansı bulamayan Arda Turan’ın devre arasında Galatasaray’a kiralanması bekleniyor. Igor Tudor ve taraftarlar bu konuda ne düşünür bilemem. Arda kaptanlığını yaptığı sarı kırmızılı takımda da Selçuk İnan gibi yedek kalırsa sorun çıkar mı onu da bilemem.

Ama görünen köy kılavuz istemez.

Arda’nın gelişi en çok magazinin işine yarar. Çünkü Arda onlara her zaman manşetlik malzeme verir. O bir şey yapmasa bile bizim muhabirler bir yolunu bulup Arda’yı konuşturur ve gündem yaratmasını sağlar. Çünkü Arda, açık sözlü ve temiz kalplidir. Magazin dünyasının kurtları onu tuzağa düşürmekte ustadır. Artık sevgilisiyle 6’ncı kez barışması gibi bayatlamış haberlere de gerek kalmaz. Arda’nın son derece renkli özel hayatındaki yeni gelişmeler yeter.

Yazarın Önceki Yazıları

17.06.2018

Kalmak istemiyorsan tek geçmişe bir sünger çek

10.06.2018

Ejderhaların ünlü şefi Nusretarganyen

03.06.2018

Direk yamuldu incelik kayboldu

27.05.2018

Başa gelen çekilir demişler saça Suat Kaya eklemişler!

20.05.2018

Yaranın üstüne tuz serpmek

13.05.2018

Dünyanın en güzel ünlü anneleri

06.05.2018

Elinde olsa bir karış suda boğacak

29.04.2018

Işık sarsa da bizi asla unutturamazsın kendini

15.04.2018

Nusret et pişirmiyor hava basıyor

08.04.2018

İnanmıyorsan Sinan’a, dokun baklavasına
daha fazlası...

Günün Yazarlar

Kürşad Zorlu

‘Anadilde öğrenim’ vaadine nasıl bakmalıyız?

Güngör Mengi

Seçimin tekrarlanması ihtimali nedir?

Murat Çelik

Senato’dan son dakika torpidosu