Canevim 8. bölüm fragmanı

ATV'nin sevilen dizisi Canevim'den yeni bölüm tanıtımı geldi. İşte tüm detaylar...

18.07.2019 Perşembe 17:20
Güncellenme: 18.07.2019 17:20
Başrollerinde Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz ve Özgür Çevik gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Canevim bu hafta yayınlanacak mı?
 
ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Canevim dizisinin yeni bölümü 22 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle izleyenlerle buluşacak.
 
SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Atölyenin açılışında Kristina'yla bir arada görülen Taylan'ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zordur. Taylan'ın Ömer'in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan'la Ömer arasında büyük bir çatışma başlatır. Artık Ömer'in hedefinde Taylan vardır.
 
Diğer taraftan Taylan, Ceylan'la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Ceylan, Taylan'ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindir. Ancak Taylan'dan beklenmedik bir manevra gelecektir.
 
Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan'ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açar. Elvan'la sürekli çatışma halinde olan Müjgan'ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkileyecektir.

HABER ÖNERİLERİ

Kalk Gidelim 76. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar 522. bölüm fragmanı

Son kez canlandıracak! No Time to Die...

Can Yaman'ın yeni ve eski sevgilisi aynı dizide!

Şalvarlı teyze Twitter'ı yıktı!

Afili Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı yayında!

İşte Jülide Ateş'in yerine gelen isim...

Sekiz'in sırrı ne?

Müge Dağıstanlı'ya evlenme teklif etti!

Furkan Andıç fark yaratacak!