Bülent Ortaçgil ile muhteşem bir konsere hazır olun!

Sesiyle ve şarkılarıyla bizi büyülü bir dünyaya götüren Bülent Ortaçgil ile muhteşem bir konser Duru Ataşehir Ana Sahne’de sizi bekliyor.

16.01.2020 Perşembe 15:47
Güncellenme: 16.01.2020 15:52

Sesiyle ve şarkılarıyla bizi büyülü bir dünyaya götüren Bülent Ortaçgil ile muhteşem bir konser Duru Ataşehir Ana Sahne’de sizi bekliyor. Linki tıklayın ve bu konserde yerinizi alın.

Bu bir ilandır.

Birçok rock grubuna öncülük eden Bülent Ortaçgil’in Benimle Oynar Mısın? Albümünü bilmeyen yoktur. Sözleri ve müziğiyle kendine has şarkılarıyla gönüllerde taht kuran sanatçının sizi derinden etkileyen parçalarıyla biraz hüzünlenecek biraz keyifleneceksiniz. Bütün haftanın yorgunluğunu size unutturacak bu konseri kaçırmak istemiyorsanız linki tıklayın.

 
“Ortaçgil İçin Söylenmiş Ortaçgil Şarkıları” adlı albümünde birçok ünlü müzisyen ile sevilen parçalarını seslendirerek müzik dünyasında yeniden sevenlerin karşısına çıktı. Hafızalarımıza kazınan Olmalı mı Olmamalı mı? Gibi şarkılarıyla 31 Ocak gecesi coşmaya hazır olun. Her zaman kendi çizgisinde ilerleyen başarılı sanatçı Duru Ataşehir’de sevenleriyle buluşacak! Linki tıklayın ve harika bir konsere tanıklık etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Bu içerik Yakala.co tarafından hazırlanmıştır.

HABER ÖNERİLERİ

Kötü adam 'Abdo Bey' filmi geliyor...

King Arthur çok fena çakıldı! 43 milyon dolar...

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' geliyor

Ali Poyrazoğlu’ndan yepyeni bir komedi oyunu: “Hayatım Roman” sahnede!

En-El Hak'ı alan ortaya çıktı

Gülden Karaböcek ile 80'lere yolculuk

İclal Aydın çalışma odasını kitapseverlere açtı!

Melis Kaya: "Babamı kaybettiğim gün..."

Filme romantik afiş!

Kıvanç Tatlıtuğ ile 10 yıl sonra aynı sette!