Beykoz'da 85 ailenin tapu sevinci

Beykoz Belediyesi, Tokatköy Mahallesi'nde işlemleri tamamlanan 85 aileye tapularını teslim etti.

13.06.2018 Çarşamba 23:14
Güncellenme: 13.06.2018 23:17
AA
Beykoz Belediyesi tarafından bir süredir çeşitli kanuni sıkıntılar  nedeniyle tapu alamayan 85 aileye tapuları, Belediye Binası'nda düzenlenen  törenle teslim edildi.  
 
Başkanlık Toplantı Salonu'nda düzenlenen törene, AK Parti Beykoz İlçe  Başkanı Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve başkan  yardımcıları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.  
 
Törende konuşan Başkan Yücel Çelikbilek, Beykoz’un sorunlarının tek  tek çözüldüğünü belirterek, "Beykoz İstanbul'un en yaşanılabilir ilçesi olma  yolunda hızla ilerliyor. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalardan biri de  vatandaşlarımızın mülkiye hakkını teslim etmektir." ifadelerini kullandı.  
 
Tapu sürecinin özellikle 2B alanlarında sabır gerektiren bir konu  olduğuna değinen Çelikbilek, "Amacımız vatandaşlarımızın hayatlarını  kolaylaştırmaktır. Geceli gündüzlü çalışmalarımızla bir yandan plan, bir yandan  imar ve mülkiyetle ilgili karşılaşılan sorunları tek tek kavuşturma gayreti  içerisindeyiz. Tapuların hak sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını dilerim”  dedi 
 
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ise Tokatköy Mahallesi  sakinlerine 2B sürecinde gösterdikleri sabır ve anlayıştan dolayı teşekkür etti.   
 

HABER ÖNERİLERİ

Nusret-2018 Davet Tatbikatı'nda Türk askeri göz doldurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sur'da incelemelerde bulundu

Herkesin cevabını aradığı soru: "Kaşıkçı'nın cesedi nerede?"

‘Seni nereye gömdüler Cemal?’

Fotokapana yakalandılar! Babasının cebinden kan donduran not çıkmıştı

Bomba iddia! Cemal Kaşıkçı'yı öldüren kişi belli oldu

İstanbul Barosu başkanlığı seçiminde kavga

Son dakika! Cemal Kaşıkçı'nın son görüntüleri ortaya çıktı

Yasak dinlemediler, ceza yağdı

''Uçan Baluk'' TSK'nın gözbebeği olacak