Beşiktaş'ta silahlı baskın : 2 yaralı

Beşiktaş'ta bir işyerine gelen silahlı kişiler içerideki 2 kişiyi vurdu. Olay yerine gelen polis, 4 kişiyi gözaltına aldı. Saldırı sonrası bir kişinin kaçtığı belirtildi. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

07.12.2017 Perşembe 15:01
Güncellenme: 07.12.2017 16:36

Beşiktaş'ta bir gümrük müşavirlik şirketine gelen pompalı tüfekli ve silahlı 6 kişi, içeride bulunanlardan ikisinin ellerini ve ayaklarını bağladıktan sonra silahla ateş etti. Çeşitli yerlerinden yaralanan iki kişi hastaneye kaldırıldı. Saldırganlardan 2'si kaçarken 4'ü polis tarafından gözaltına alındı.


Olay, Beşiktaş Barbaros Bulvarı 163 numarada bulunan gümrük müşavirlik şirketinde meydana geldi. İddialara göre; 6 kişi, aralarında alacak verecek meselesi olan gümrük müşavirlik şirketine pompalı tüfek ve silah ile geldi. İçeridekilerden ellerini ve ayaklarını bağladıkları iki kişinin üzerine ateş açtı. Saldırganlardan ikisi, olay yerinden kaçarken, 4'ü polis tarafından gözaltına alındı. Yaralı iki kişi ise, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


Polis ekipleri işyerinde bir pompalı tüfeğe el koydu. Olay yeri inceleme ekipleri, saldırının olduğu yerde delil çalışması yaptı.


İşyerinde çalışan üç kadın da ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

HABER ÖNERİLERİ

Çorap kralı FETÖ’ye 1.5 milyon yatırmış

'Çay içelim' FETÖ'nün gizli toplantılarının yeni şifresi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güneş motel olayından daha beter bir durum

Yargıtay'dan milyonları ilgilendiren karar

İran'da düşen jetle ilgili yeni gelişme

Soylu’dan ABD’ye çok sert seçim yanıtı

Çiftlikbank soruşturmasında flaş gelişme

YSK Başkanı: Seçim taslak takvimi hazır

Altay tankı ile ilgili çok önemli gelişme!

Tunceli'de 3 terörist etkisiz hale getirildi