Baba, oğlunu öğretmeni ile bastı! Arabanın arka koltuğunda...

ABD'de yaşayan baba, bir ilişkisi olduğundan şüphelendiği oğlunu takip etti ve 13 yaşındaki çocuğu, 44 yaşındaki öğretmeni ile bir arabanın arka koltuğunda cinsel ilişkiye girerken yakaladı.

03.01.2018 Çarşamba 11:09
Güncellenme: 03.01.2018 11:11

ABD'li baba, 13 yaşındaki oğlunun 44 yaşındaki öğretmeniyle bir arabanın arka koltuğunda cinsel ilişkiye girdiğini tespit etti. Çocuğun babası bir otoparkta park halinde duran araçta oğluyla öğretmeninin yakaladığını söyledi. Çocuğun telefonunda bulunan mesajlar, ikilinin uygun olmayan bir ilişkisi olduğunu doğruladı.

TELEFONDA MESAJLAR BULUNUNCA İTİRAF ETTTİ

Rachel Gonzales isimli öğretmen Oak Manor Bulvarının 5200 bloğundaki arabanın arkasında öğrencisi ile basıldıktan sonra polis harekete geçti. Bay City isimli lisede öğretmenlik yapan kadının, çocuğun babasının talebi doğrultusunda incelemeye tabi tutulduğu ve bulunan mesajların arkasından ilişkiyi itiraf ettiği öğrenildi.

KADIN TUTUKLANDI

Texas eyaletinde gerçekleşen olaya derhal el koyan Bölge Savcısı, kadını tutuklayarak Matagorda İlçe Hapishanesine gönderdi. Davanın ileriki günlerde görüleceği ifade edildi.

HABER ÖNERİLERİ

'Güle güle git Kemal' paylaşım rekoru kırıyor

Valilik'ten kayıp Leyla açıklaması

Ezidi köyünde 2 kişi oy kullandı

İş merkezinde fuhuş rezaleti!

Otelde cinayet şüphesi

Sakarya'daki kötü kokunun kaynağını güvenlik kamerası çözdü

Yol kenarında organları eksik halde bulundu

İki çocuğu ve eşiyle yola çıktı! Feci son

İlk kez oy verdi, göz yaşlarına boğuldu

TEM Otoyolu'nda trafik kazası: 2 ölü