Ayşe Brav

tüm yazıları
e-posta gönder

Şortlar bu yaz yırtık ve dikişsiz

01.07.2017 Cumartesi

Her yıl olduğu gibi bu sene de yeni şort modelleri meydana çıktı. Yazın olmazsa olmazı şort modelleri arasında dikişsiz, yırtık ve baskılı olanlar başı çekiyor. Kolay konmbinlerle ise hayat kurtarıyor. 

Boyfriend şortlar
 
Boyfriend pantolonları duydunuz, sonra mom jean modası bunu takip etti. Erkek arkadaşların gardırobuna bu yaz da dadanacaksınız çünkü yeni moda üzerinize bir beden büyük görünen denim şortlar. Chloe markası bunun en güzel örneğini sunuyor. Açık mavi kot kumaşıyla tasarlanan şortlarıyla farkını ortaya koyuyor. Eğer denim şortunuz varsa, o zaman istediğiniz hemen her şey ile bunları giyebilirsiniz. Kısa üstler ise yüksek bel şortlarla harika görünüyor.
 
Paçalar dikişsiz olmalı

 

Şort seçerken paça kısmının dikişsiz olmasına özen gösterin. Çünkü yırtılmış gibi duran bu yeni trend sahilleri ve yazı da modada ele geçirdi. Dikişsiz paçaları yırtık şortlar takip ediyor. Özenle yırtılan, bir kaplandan kaçıyormuşsunuz izlenimi veren bu trend bu yaz da ortalığı kasıp kavuruyor olacak.
 
Baskılı ve yüksel bel seçimler
 
Kumaş şortlar şıklığın en büyük habercisi. Sahilde tiril tiril bir kumaş tercih edip şehirde baskılı, nakışlı bir şortu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek bel trendi yazın şortlar ile devam  ediyor. Böyle bir şort sadece trendy ve şık görünmenizi değil, aynı zamanda çok rahat hissetmenizi sağlar. Dünya yıldızlarının da tercihi olan renkli kumaş şortlar ise sade bir lüks görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Eğer topuklu ayakkabılarla  şort giymek isterseniz bir sonraki partide fantastik görünebilirsiniz veya bazı sevimli ve rahat sandaletler ile cool günlük yaz stilleri yapabilirsiniz. Babetler ile eşleştirmek de günlük giymek için oldukça idealdir. 
 
Pembeye dikkat
 
Sadece kot değil pembenin her tonu da şort olarak bu yazın gözdelerinden. Hem kumaş hem denim olarak alternatiflerini bolca bulmak mümkün.
 
Erkekler için
 
Dizin üzerinde biten uzun şortlar hem plaj partilerinde hem de şehirde hayat kurtarıcı. İster kot olsun ister kumaş erkeklerin de şort özgürlüğü unutulmasın. Milano Erkek Moda Haftası’nda takım elbiselerin de altında kullanılan kumaş şortlar yaz modasının en belirgin trendlerinden.

Yazarın Önceki Yazıları

15.09.2018

Doğal güzellik cilt temizliği ile başlar

08.09.2018

Renkli sonbahar

25.08.2018

80’ler etkisi

18.08.2018

Sonbaharın 8 etkili parçası

11.08.2018

Havuzbaşı şıklığı

04.08.2018

İster romantik ister vahşi

28.07.2018

Yazın ışıltısı bitmesin

21.07.2018

Sevimli cruise modası kıyafetler

14.07.2018

Zamansız klasik puantiye

07.07.2018

Enerji veren renk sarı ve tonları
daha fazlası...