Yıldızlı Geceler konserleri başlıyor

‘Turkcell Yıldızlı Geceler’, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi yeniden müzikseverle buluşuyor. Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde iki hafta sürecek müzik şöleninde, birbirinden değerli sanatçılar en özel şarkılarını hayranları için seslendirecek. 30 Ağustos’ta Volkan Konak’la başlayacak konser serisi, 9 Eylül’deki Zara konseriyle sona erecek.

08.08.2018 Çarşamba 08:38
Güncellenme: 08.08.2018 08:41
Turkcell’in bir klasik hale gelen ‘Yıldızlı Geceler’ konserleri bu yıl Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Poll Production organizasyonuyla müzik severlerle buluşacak.  Türkiye'nin en ünlü ve prestijli sahnelerinden biri olan Harbiye’de yıldız sanatçılar, 30 Ağustos – 9 Eylül tarihlerinde İstanbullu müzikseverlerle buluşacak. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki yıldız yağmuru Volkan Konak’la başlayacak ve sırasıyla Manuş Baba, Cengiz Kurtoğlu-Hakan Altun, Edis, Berkay, Serdar Ortaç, Koray Avcı, Mehmet Erdem&Rubato ve Dostları, Hakan Altun, Serkan Kaya ve Zara ile devam edecek.
 
‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ fizy ile müzikseverlerin ayağına gelecek
 
Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy ise konsere gidemeyenlere özel bir sürpriz hazırlıyor. Sürpriz sayesinde ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ fizy ile müzikseverlerin ayağına gelecek. Bu sayede müzik tutkunları hayranı oldukları sanatçılarla fizy üzerinden bir araya gelerek, konserin heyecanını ve coşkusunu doyasıya yaşayabilecek. En sevdikleri şarkıcıların ilk üç şarkısını fizy’den canlı olarak izleyebilecek.  
 
 
‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ konser programı:
 
30 Ağustos – Volkan Konak
 
31 Ağustos – Manuş Baba
 
1 Eylül – Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun
 
2 Eylül - Edis
 
3 Eylül – Berkay
 
4 Eylül – Serdar Ortaç
 
5 Eylül – Koray Avcı
 
6 Eylül – Mehmet Erdem&Rubato ve dostları
 
7 Eylül – Hakan Altun
 
8 Eylül – Serkan Kaya
 
9 Eylül - Zara
 
 

En Çok Okunan
Kültür Sanat Haberleri

Padişah 2.Selim'i de yanlış biliyormuşuz

Melis Kaya: "Babamı kaybettiğim gün..."

'Limonata akide şekeri gibi bir film'

Manavgat'ta Demet Akalın coşkusu

Ünlü tablo bakın nereden çıktı?