Seçkin Piriler'den ihanet itirafı: Kafasına tablet fırlattım!

Manken Seçkin Piriler, ihanet gerekçesiyle boşandığı Duman grubunun solisti Kaan Tangöze konusunda flaş bir itirafta bulunurken, ünlü müzisyenin sevgilisi Kıvılcım Ural'la ilk karşılaşma anını anlattı.
Lifetime kanalında Mehmet Coşkundeniz ve Yeşim Salkım'la birlikte 'Laf Bende Kalmasın' programını sunan Seçkin Piriler, eski eşi  Kaan Tangöze ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
"SAÇINI BAŞINI YOLARDIM"
 
İhanet konusunu açan Yeşim Salkım "Ben orada değildim; ama bana arkadaşlarım anlattı" diyerek şunları söyledi:
 
"Seçkin ve Kıvılcım , Cihangir'de herkesin gittiği, ünlü bir kafede karşılaşıyor. Seçkin de orada, 'öteki kadın' da orada. Bu kadının o kafeden kalkıp gitmesi gerekirken, utanmadan Seçkin'in karşısına oturuyor. Karşıdan el hareketleri falan yapıyor. Seçkin de sakinliğini koruyor ve hiçbir şey yapmıyor. Bakın çok açık söylüyorum, bana yapacak öyle el hareketi falan, onun orada saçını başını yolarım."
"PİŞMAN DEĞİLİM"
 
Yeşim Salkım'ın sözleri üzerine Seçkin Piriler, "Yanımda gazeteci arkadaşım vardı. En büyük şahidimdir. Hiçbir şey yapmadan, demeden çıktım oradan. Ama o, Kaan'a öyle bir anlatmış ki Kaan da ona inanmış" dedi.
Mehmet Coşkundeniz'in "Peki sen Kıvılcım'a bir şey yapmadın, Kaan'a da mı yapmadın?" sorusuna Piriler, "Kaan'ın kafasına tablet fırlattım ve pişman da değilim. Ben de insanım sonuçta" yanıyınmı verdi.
"Peki Kaan kapına gelsin ister misin?" sorusu üzerine, "Tabii ki isterim, belki affetmem. Çünkü aldatan bir daha aldatır. Ama o zaman öyle bir şey olur ki bir bakmışsınız barışmış olurum" şeklinde konuştu.

En Çok Okunan
Magazin Haberleri

Can Kırıkları'nın Zeynep'i Funda Eryiğit'ten olay tecavüz itirafı

Meleklerin sırları ifşa oldu!

Irmak Ünal'dan yatak öncesi pozu

Sosyal medyada büyük tepki çekmişti... Özür diledi

Bennu Gerede'den olay iddia: Bebeğimi ve beni boğmaya çalıştı!

Sıla'dan Ahmet Kural'a evlilik göndermesi

Resul Dindar hayranlarıyla tartıştı

Okan Kurt kızı Hira'yla hasret giderdi

Sunucu Fatoş Kabasakal evlendi

Yeşim Ceren Bozoğlu 6 yaşında uğradığı tacizi ilk kez anlattı