Sayısal Loto çekilişi sonuçları (MPİ 12 Eylül Sayısal Loto sonuçları)

Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleşti. Heyecanla beklenen Sayısal Loto'da bu akşam 1148. hafta çekilişi yapıldı. MPİ tarafından haftada 2 kez düzenlenen Sayısal Loto'da haftanın talihli numaraları haberimizde yer alıyor.

12.09.2018 Çarşamba 21:30
Güncellenme: 12.09.2018 21:44

Sayısal Loto çekilişi için geri sayım sona erdi. 12 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları bu akşam canlı yayında belli oldu. İşte 12 Eylül 2018 Sayısal Loto sonuçları...

12 EYLÜL 2018 SAYISAL LOTO SONUÇLARI

3, 26, 31, 34, 44, 48
 

 

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 

SAYISAL LOTO İKRAMİYESİ NEREDEN ALINIR?
 
Sayısal Loto çekilişinde kazanılan ikramiyelerin ödemesi, ikramiye miktarına göre farklı yerlerden yapılır. Çekiliş sonucunda;
 
3 bilenler ve 4 bilenler loto bayilerinden,
5 bilenler loto bayileri ya da Milli Piyango İdaresi şubelerinden,
6 bilenler de Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden ikramiye alabilirler.
 
Sayısal Loto’da kazanılan ikramiyelerin bir yıl içinde ilgili yerden alınması gerekir. Bir yıl içinde alınmayan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Çekilişte 6 bilen çıkmazsa, ikramiye sonraki haftaya devreder. Devir sayısı üçten fazla olamaz. Dördüncü haftada büyük ikramiyenin verilememesi halinde, büyük ikramiye tutarı 5 bilen talihliler arasında dağıtılır.
 
SAYISAL LOTO SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?
 
Sayısal Loto çekilişi her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenir. Çekiliş sonucunda talihliler ikramiye almaya hak kazanır. Sayısal Loto çekilişinde sayılar, canlı yayın ile belirlenir. Canlı yayın, millipiyango.gov.tr internet sitesinden izlenebilir. Canlı yayın sonrasında yayın tekrarı ve çekilişin kazandıran sayıları internet sitesinde yayınlanır. İnternet sitesinden geçmiş çekiliş sonuçlarına da ulaşılabilir. 
 
SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?
 
Sayısal Loto çekilişleri için yaş sınırı bulunur ve 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar. Sayısal Loto kuponu, kolonlardan oluşur. Kolonlarda 1’den 49’a kadar sayılar bulunur. Her kolondan 6 sayı seçilir. Oynanan her kolon için ücret verilir. Çekilişlere, her hafta Pazar günü sabahından Cumartesi günü saat 21.00’a kadar katılım sağlanabilir. Katılım için sınır bulunmaz ve istenilen sayıda kolon doldurulabilir. Loto bayilerinde bulunan makinelere otomatik olarak da kupon oynatılabilir. Cumartesi günü gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi sonucunda 3, 4, 5 ve 6 bilen talihliler ikramiye almaya hak kazanırlar. 

8 EYLÜL 2018 SAYISAL LOTO SONUÇLARI

 
 

En Çok Okunan
Gündem Haberleri

‘Referandum yapılsın Türkiye’ye bağlanalım’

'Sabah babam yaşında bir erkeğin yanında uyandım'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ziyareti öncesi flaş açıklamalar

Cudi Dağı, 21 yıllık çalışma sonucu tünellerle aşıldı

‘İHA’ları vermediler hatta tehdit edildik!’

Vatandaşlar 'ışık hadisesini' merakla izledi

Terörist Yusuf Nazik 100'e yakın kişinin adını verdi

Bir garip bomba

İstanbul'da 8 ilçede 30 saatlik su kesintisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla 13 ilde dağıtılacak