Nişanlımı seviyorum şikayetçi değilim

İstanbul Pendik’te bir okulda nişanlısı Umut Demirkaya (22) tarafından bıçaklı rehin alınan 19 yaşındaki Hümeyra K., polis sorgusunda nişanlısını sevdiğini belirterek şikayetçi olmadığını söyledi.

12.09.2018 Çarşamba 02:30
Güncellenme: 11.09.2018 23:40
İstanbul Pendik’te bir okulda nişanlısı Umut Demirkaya (22) tarafından bıçaklı rehin alınan 19 yaşındaki Hümeyra K., polis sorgusunda nişanlısını sevdiğini belirterek şikayetçi olmadığını söyledi. İfadesinde 1 yıldır nişanlı olduklarını söyleyen Hümeyra K., nişanlısı ile ailevi ve kıskançlık nedeni ile anlaşamadığı için 7 ay önce ayrıldıklarını, bir süre sonra yeniden barıştıklarını söyledi. Olaydan önceki akşam nişanlısı ile WhatsApp üzerinde yaptıkları yazışma sırasında tartıştıklarını, bu nedenle onun numarasını engellediğini söyleyen Hümeyra K., “Kendisinden ayrılacağımı söyledim ve numarasını engelledim. Bu mesajı da sildim. Diğer gün Umut benim çalıştığım liseye geldi. Benimle konuşmak istediğini söyledi. Ben de tenha diye okulun tuvaletine götürdüm. Bana, onu aldattığımı söyledi. Bana hakaret etti. Tartışma büyüdü. Cebinden çıkardığı siyah renkli çakı benzeri bıçağı bana gösterdi ve beni darp etmeye başladı. Eliyle yüzüme vurdu. Ben de yardım istedim. Bağırma sesimi duyan müdür yardımcısı geldi. Umut, müdür yardımcısını tuvaletten dışarıya çıkarmaya çalıştığı sırada Umut’un elindeki çakı benzeri bıçak yere düştü. Müdür yardımcısı da bıçağı aldı. Umut hocayı dışarıya çıkardı ve tuvaletin kapısını kilitledi. Umut’un isteği üzerine, ‘silahı var kapının önünden çekilin’ diye bağırdım. Ancak silahı yoktu” dedi.
Bir süre sonra polisin geldiğini söyleyen Hümeyra K., “Umut, ‘ya benimle birlikte olursun ya da seni gebertirim’ dedi ve boğazımı sıktı” dedi. Olay yerine gelen polislerin Umut ile konuşmaya başladığını, konuşma esnasında onu etkisiz hale getirerek yakaladıklarını söyleyen Hümeyra K., “Umut’un psikolojik sıkıntıları olduğunu düşünüyorum. Umut benim nişanlımdır, kendisini seviyorum. Bu nedenle beni yakalamasından, tehdit ve hakarette bulunmasından dolayı şikayetçi değilim” dedi.

En Çok Okunan
Yaşam Haberleri

Dilara Kandak cinayetinde eski eş hakim karşısında

Boy yasağına uymayan 22 ton balığa el konuldu

Aldattığını düşündüğü eşini boğazından bıçakladı

Çorum'da 3800 yıllık 75 küp bulundu

Cinsel istismarla suçlanan imamın tahliyesine tepki

5 yaşından beri günde 5 litre kola içiyor

Muhtar köylüye kızdı cami hoparlöründen konuşma yaptı

Taksi şoförü bütün hileleri anlattı

Şok detaylar ortaya çıktı! 'Kızlara sor, dövmek isterler mi?'

7 kişinin ölümüne yol açan firari sürücüye eşi boşanma davası açtı