Kaan’a can olalım

Tan Sağtürk Dans Okulu’nun eski öğrencisi ve Milli Dansçı 15 yaşındaki Kaan Özelçam 3. kez yakalandığı lösemi ile mücadele ediyor.

08.12.2017 Cuma 02:30
Güncellenme: 07.12.2017 21:27
SERHAT SİNEN / VATAN İSTİHBARAT

Daha önce de iki kez lösemiye yakalanan Kaan, hastalığı yenerek sağlığına kavuşmuştu. Ancak talihsiz hastalık, genç Kaan’nın yakasını bir türlü bırakmadı. Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez lösemiye yakalanan Kaan, bu hastalığı yenebilmek için şimdi ilik nakli olmayı bekliyor.

Genç dansçının annesi Behire Özelçam oğluna ilk lösemi tanısının 2012 Aralık ayında, ikincisi’nin ise 2015 Aralık ayında konulduğunu söyledi. Oğlunun şu anda tedavisinin devam ettiğini belirten anne Özelçam, lise birinci sınıfa giden oğlunun hastalığından dolayı okula gidemediği zamanlarda evde özel ders aldığını ve eğitimini aksatmadığını ifade etti. Sosyal medyadan ilik nakli için duyuru yapan anne Özelçam, 18-50 yaş arası hiçbir kronik hastalığı olmayan Hepatit B, Hepatit C, Sifiliz ve hiçbir kanser tanısı konulmayan herkesi 9 Aralık’ta İzmir Dans Akademisi’nin önüne gelecek olan Kızılay Kan Merkezi aracına davet etti. Anne Özelçam oğlunun iyileşip dans pistine döneceği günleri sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

En Çok Okunan
Yaşam Haberleri

Öz amcası çıktı

'Sende ölüm büyüsü var' deyip 2 milyon TL dolandırdılar

Son dakika: Gaziantep'te dehşet, ölüler var

Kazada otomobilin motoru fırladı

Antalya’da 13 yaşındaki kıza cinsel istismara 3 tutuklama

Eşini eve kilitleyip ateşe verdi!

Belediye başkanından ilginç yasak: Facebook'tan teşhir edeceğim

Soy ağacı hizmeti ardından o başvurulara talep yağıyor

Veteriner evli kadına çiftlikte dehşeti yaşattı!

İstanbul Arnavutköy'de vahşet: Cani, eşini ve bebeğini öldürdü