Hangi burç hangi gün daha şanslı?

Bazı günler işleriniz ters gidebilir, bazı günlerse her şey yolundadır. Yıldızlar sizin hangi gün daha şanslı olduğunuzun sinyallerini veriyor. Salı günleri kimi burcun hayatında olumlu gelişmeler yaratırken kimi burç için o gün berbat geçebiliyor.

03.11.2014 Pazartesi 12:06
Güncellenme: 03.11.2014 12:10

Peki sizin burcunuzun uğurlu günü hangisi? 

Koç

Burcunuzun uğurlu günü Salı günüdür. Bugün harekete geçmek istediğiniz konularda daha atak ve cesur olabilir, gücünüzü başkalarına kabul ettirebilirsiniz.

Boğa

Burcunuzun uğurlu günü Cuma. Bugün kendinizi güvenceye almak istediğiniz konularda daha rahat hareket edebilir ve yatırımlarınız konusunda daha şanslı olabilirsiniz.

İkizler

Burcunuz için uğurlu kabul edilen Çarşamba günü daha hızlı ve rahat iletişim kurabilir, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Yengeç

Burcunuzun uğurlu günü olan Pazartesi, eviniz ve aileniz ile ilgili meseleleri çok daha kolay halledebilir ve yaptığınız çalışmalarla kendinizi ve ailenizi güvencede hissedebilirsiniz.

Aslan

Pazar günü Aslanlar için uğurludur. Pazar günleri yeteneklerinizi ortaya çıkartabileceğiniz çalışmalar içine girebilir ve alacağınız sonuçlar ile herkesin övgü ve takdirini kazanabilirsiniz.

Başak

Sizin için en olumlu gün kabul edilen Çarşamba günleri yapacağınız dikkat gerektiren detaylı araştırmalardan daha rahat sonuçlar alabilir ve mükemmel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Terazi

Burcunuz için en uğurlu gün Cuma kabul edilir. Cuma günleri bulunacağınız sosyal ortamlarda son derece başarılı ilişkiler kurabilir ve diplomasi gerektiren konularda becerilerinizle çok etkili olabilirsiniz.

Akrep

Salı günü sizin için en olumlu gün kabul edilir. Salı günleri başkalarını etkilemek ve gücünüzü kanıtlamak istediğiniz tüm konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay

Sizin uğurlu gününüz ise Perşembe... Kendinizi geliştirmek, inançlarınızı sağlamlaştırmak, araştırmalarınızı ve kaynaklarınızı büyütmek istediğiniz her türlü çalışmada Perşembe gününü tercih edebilirsiniz.

Oğlak

Burcunuzun uğurlu günü olan Cumartesi günlerinde, sizi hedefinize taşıyacak çalışmalar yapabilir, güçlü bir irade sergileyerek başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kova

Cumartesi günü sizin burcunuzun uğurlu günü olarak kabul edilir. Bugünlerde yapacağınız organizasyonlarda ve geleceğiniz ile ilgili çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

Balık

Burcunuzun en şanslı günü Perşembe günüdür. Hayallerinize kavuşmak için Perşembe günleri harekete geçebilir ve yapacağınız çalışmalarda şansın sizden yana olduğunu kuvvetle hissedebilirsiniz.

En Çok Okunan
Astroloji Haberleri

Burçlara göre yatak sırları

Hangi burç sekste daha iyi?

Hint astrolojisi nedir, nasıl hesaplanır?

İzmir'de 5.9'luk depremle kabus döndü

Yaşlılık cinsel isteği artırıyor

Astrolojinin İslamda yeri var mı?

Hangi burç aşkı nasıl yaşıyor?

2017'de Aslan burcunu neler bekliyor

2017'de Başak burcunu neler bekliyor