Gazetecileri görünce bu görüntüleri verdi!

Gece gezmesinde görüntülenen genç şarkıcı Iggy Azalea, kalçasına implant yaptırdığı iddiasını yalanlasa da, görüntüsü akıllara "Bıçak altına yattı mı?" sorusunu getirdi.
Genç şarkıcı Iggy Azalea, son bir buçuk yıldır kalçasının görüntüsüyle gündemden hiç düşmüyor. 27 yaşındaki şarkıcı önceki akşam da Batı Hollywood'da çıktığı gece gezmesinde görüntülendi.
İMPLANT YAPTIRDIĞI KONUŞULUYOR
 
Sırt ve göğüs dekoltesiyle dikkat çeken dar bir elbise giyen Azalea'nın görüntüsü, kalçasına implant yaptırdığı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Bir süre fotoğrafçıların görüntü almasına izin veren Azalea, daha sonra aracına binerek evine doğru yola koyuldu.
ESTETİK İDDİALARINI KESİN BİR DİLLE YALANLIYOR
 
Daha önce göğüslerini büyüttüğünü, burnunu düzelttirdiğini açıklayan Azalea, kalça estetiği yaptırdığına ilişkin iddiaları ise her seferinde kesin bir dille yalanlıyor.
"CANIMIN İSTEDİĞİ HER ŞEYİ YEMİYORUM"
 
Iggy Azalea, kalçasını büyüttüğü söylentilerine "Düzenli olarak egzersiz yapıyorum. Ayrıca canımın istediği her şeyi yemiyorum. Bunun sonucunda da belimin inceliğini koruyorum. Bu şekilde kalçam da olduğundan iri görünüyor" diyerek cevap vermişti.

En Çok Okunan
Magazin Haberleri

Onur Akay: Aref'i ısıran yılan kobra değil, zehirsiz kuru ısırığı var

Ben istemedim Mustafa verdi!

Selen Görgüzel: Gavat değil kahraman

Alişan ekranlara geri dönüyor

Son dakika... İntizar konuştu!

Ünlü sanatçı Arif Susam korkuttu!

Lal’ı göremezsiniz

Zeynep Alkan'ın duş pozu yürek hoplattı

Lüks yattan tur teknesine!

Yeni projeler yolda