Gazetecileri görünce bu görüntüleri verdi!

Gece gezmesinde görüntülenen genç şarkıcı Iggy Azalea, kalçasına implant yaptırdığı iddiasını yalanlasa da, görüntüsü akıllara "Bıçak altına yattı mı?" sorusunu getirdi.
Genç şarkıcı Iggy Azalea, son bir buçuk yıldır kalçasının görüntüsüyle gündemden hiç düşmüyor. 27 yaşındaki şarkıcı önceki akşam da Batı Hollywood'da çıktığı gece gezmesinde görüntülendi.
İMPLANT YAPTIRDIĞI KONUŞULUYOR
 
Sırt ve göğüs dekoltesiyle dikkat çeken dar bir elbise giyen Azalea'nın görüntüsü, kalçasına implant yaptırdığı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Bir süre fotoğrafçıların görüntü almasına izin veren Azalea, daha sonra aracına binerek evine doğru yola koyuldu.
ESTETİK İDDİALARINI KESİN BİR DİLLE YALANLIYOR
 
Daha önce göğüslerini büyüttüğünü, burnunu düzelttirdiğini açıklayan Azalea, kalça estetiği yaptırdığına ilişkin iddiaları ise her seferinde kesin bir dille yalanlıyor.
"CANIMIN İSTEDİĞİ HER ŞEYİ YEMİYORUM"
 
Iggy Azalea, kalçasını büyüttüğü söylentilerine "Düzenli olarak egzersiz yapıyorum. Ayrıca canımın istediği her şeyi yemiyorum. Bunun sonucunda da belimin inceliğini koruyorum. Bu şekilde kalçam da olduğundan iri görünüyor" diyerek cevap vermişti.

En Çok Okunan
Magazin Haberleri

Ireland Baldwin'den üstsüz poz

İmparator yeni diziye övgü yağdırdı!

Murat Başoğlu'nun paylaşımı Ebru Polat'ı çıldırttı!

Tarkan ve eşi Pınar Dilek'in 10 yıl önceki görüntüleri ortaya çıktı

Emina Sandal son noktayı koydu

Ailesi zeka testi yaptı! İşte sonuç...

Acun Ilıcalı açıkladı: Berna Canbeldek ameliyat oldu

Hadise'nin son hali şaşırttı!

Acun Ilıcalı'dan çok konuşulacak Survivor itirafı

3. kez evlendi