Yetişen kaptı; sürpriz fiyatlı FIFA 19 indirimi kısa sürdü

Sabah saatlerinde haberini yaptığımız, PS4 FIFA 19 versiyonuna yansıyan indirimli fiyatlar güncellendi. Oyun eski fiyatına çekildi.

12.09.2018 Çarşamba 10:26
Güncellenme: 12.09.2018 15:06
Dün akşam saatlerinde PlayStation Store, FIFA 19 fiyatlarını güncelleyerek büyük bir indirime imza atmıştı. 359 TL’lik standart verisyonu 209 TL‘ye indiren Sony, Ultimate versiyonunu da 500 TL yerine 299 TL‘ye satışa sunmuştu. Bu ani indirimli fiyatlar, oyuncu cephesinde büyük yankı bulmuş ve fırsatı kaçırmak istemeyen oyuncular oyunun yeni sürümünü satın almıştı. Bu sabah saatlerinde de devam eden indirimli fiyatlar ise güncellenerek eski haline çevrildi. PlayStation Store üzerinde FIFA 19’un standart versiyonu yeniden 359 TL‘ye Ultimate versiyonu da 500 TL‘ye satılmaya başlandı. İndirimli fiyatlardan alan kullanıcılar kısa süreli fırsatı değerlendirmenin mutluluğunu yaşarken, oyunu edinmeyi düşünenler ise bu fiyat değişimini sorguluyor.
 
Resmi açıklama yok
 
Oyunun indirimli fiyatları üzerine resmi bir açıklama yapmayan PlayStation Türkiye, tekrar düzenlenen fiyatlar üzerine de bir açıklama yapmadı. Kısa süreli bu indirimli satışın sebebi ne yazık ki şimdilik net değil. Dün akşam başlayan indirim sonrası yeniden yukarı çekilen FIFA 19’un fiyatı şu an Xbox One ve PS4 için yeniden aynı seviyeye gelmiş durumda. Oyun 28 Eylül’de oyuncularla buluşacak.

En Çok Okunan
Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy M20 Türkiye'de

Audi’den dev güneş enerjisi santrali

Huawei kullanıcılarına Android Pie müjdesi

Samsung yeni Galaxy Tab S5e modelini tanıttı

Android telefonları bekleyen büyük tehlike

Hareket edildiği anda bulaşan Trojan: Anubis

Ünlü Youtuber ne kadar kazandığını açıkladı

iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir!

Instagram'dan flaş özellik!

iOS 12.1.4 güncellemesi yayınlandı!