Evde yarı çıplak basılan Bayram anlattı: Kocam erken gidecek, bana gel

Sevgilisinin kocası tarafından evinde yarı çıplak halde yakalanan ve darp edilen Bayram A. ifadesinde olayı ve sonrasını anlattı.

12.09.2018 Çarşamba 07:43
Güncellenme: 12.09.2018 07:48
Milliyet'ten Musa Kesler'in haberine göre; Evli ve iki çocuklu olduğunu belirten Bayram A, kendisi gibi evli olan Şenay U. ile aralarında duygusal ilişkinin olduğunu, Şenay’ın o gün “Eşim sabah erkenden işe gidecek, bana gel” diyerek kendisini eve çağırdığını anlattı. Bayram A. kendisini darp eden koca Soner U. ve yanındakilerden şikâyetçi olmadığını söyleyerek ‘Pişmanım’ dedi.
 
“5-6 AYDIR GÖRÜŞÜYORUZ”
 
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşanan olayı Bayram A. ifadesinde şöyle anlattı:
 
“Şenay ile 5-6 aydır arkadaşız. Aramızda duygusal bir ilişki oluştu. Genellikle telefondan görüşürüz. Zamanla birbirimizi sevmeye başladık. O gün köyden Ereğli’ye gidecektim. Akşam Şenay ile telefonda konuştuk. ‘Sabah Ereğli’ye geldiğinde evime gel, eşim erkenden işe gidecek’ dedi. Sabah 07.30 sıralarında beni aradı. Ben de 08.00 sıralarında evine gittim. Şenay kapıyı açtı, ben de eve girdim.”
 
“BANYOYA SAKLANDIM”
 
“Oturdum. Daha sonra evin kapısı çaldı. Panikledim. Banyoya saklandım. Gelen Şenay’ın eşi Soner’di. Konuşmaya başladılar. Ne konuştuklarını duymadım. O sırada banyodan çıkarak evden çıkmaya çalıştım. Bina kapısından çıkarken kapı önünde bekleyen iki şahıs bana saldırmaya başladılar.”
 
“ŞİKÂYETÇİ DEĞİLİM, PİŞMANIM”
 
“Kendimi korumaya çalıştım. Soner de evden çıkarak bana vurmaya başladı. 3 kişi beni darp etti. Daha sonra polisler geldi beni kurtardı. Beni darp eden şahıslardan şikâyetçi değilim. Pişmanım.”

En Çok Okunan
Yaşam Haberleri

Trabzon'da gece yarısı fuhuş baskını

Bu fotoğrafı paylaştı! Kurtlar parçaladı

2 gündür haber alınamıyordu! Secdede ölü bulundu

Kocasına kızdı kızınca intihar etmek istedi!

Feci ölüm! Evli ve 2 çocuk babası...

Komşuları haber verdi! Annesini defalarca bıçaklayıp...

Cani anneden kan donduran sözler: “Canım istedi öldürdüm”

Yolcu otobüsü refüje çarptı: 20 yaralı

Sürücüler dikkat! O yol kapatıldı

Uçakta korku dolu anlar! Pilot acil sinyali verdi