Diriliş Ertuğrul 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul 94. son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 95. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Ertuğrul Bey ailesinin karşısına çıkıyor...

09.11.2017 Perşembe 09:44
Güncellenme: 09.11.2017 09:52

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul nefesler tutularak izleniyor. Her yeni bölümde farklı heyecanlı sahneler yaşatan Diriliş Ertuğrul'un 95. yeni bölüm fragmanı da meraklandırdı. Obaya dönen Ertuğrul Bey mücadelesine kaldığı yerden devam edecek. İşte yaşanacaklar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 95. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 94. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Köle tüccarı Simko’nun elinde esir olan Ertuğrul, Pitho ve diğer kölelerle birlik olup Simko’nun elinden kurtulmayı başarmıştır. Bu sırada Ares’in Hanlı Pazara gelen kervanları yağmalaması için görevlendirdiği eşkıya başı Mihalis de tesadüfen Simko ve Ertuğrul arasındaki kovalamacaya şahit olmuş ve durumu Ares’e bildirmiştir. Uzun bir kovalamacadan sonra Simko ve adamları, Ertuğrul ve kölelerin önünü kesmiş, Ertuğrul tam Simko ve adamlarını alt edecekken eşkıya başı Mihalis de adamlarıyla baskın yapmıştır. Şimdi iki düşman arasında sıkışan Ertuğrul ne yapacak?

Onları bertaraf edip obasına varabilecek mi? Diğer taraftan Kayı obası karışmış, Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satıp Gündoğdu ve Sungur Tekin’in yanına göçme kararı obada infial yaratmıştı. Bu karara karşı gelen Artuk Bey de Dündar’ın töreye karşı geldiğini, bu durumda beyliğinin meşru sayılamayacağını söyleyip beyliğe aday olmuştu. Bundan sonra Kayı obasında olaylar nasıl gelişecek? Yeniden beylik toyu yapılacak mı? Yoksa Dündar’ın kararına uyulup Hanlı Pazar satılacak ve göç mü edilecek? Ertuğrul’un yaşadığını öğrenen Ares’in bundan sonraki planı ne olacak?
 
Ertuğrul obaya varmadan öldürebilecek mi? Dündar’ı Hanlı Pazar’ı satması ve göç etmesi için teşvik eden Emir Saadeddin, Hanlı  Pazar’ı alması için de Bahadır Bey’e bir sandık altın vermişti. Emir Saadeddin bu emeline ulaşabilecek mi? Bahadır Bey, Hanlı Pazar’ı da satın alıp Çavdar beyliğini ele geçirebilecek mi? 

En Çok Okunan
Gündem Haberleri

Genç şarkıcıdan 10 gün sonra acı haber...

Çok sayıda asker gözaltına alındı

Eşini keser ve bıçakla öldüren koca "pişmanım" dedi

Bakan Yılmaz: Bu yıl 25 bin öğretmen alacağız

4 yaşındaki çocuğa tecavüz olayı ile ilgili flaş gelişme

Bakan Arslan'dan önemli açıklama: Hedefimiz Çin!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini çok ağır öderler

Kandil'in talimatları boşa çıktı, örgüt bitme noktasında!

“Dul kadınlarla heves nikâhı”

Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliğine 'beyaz toz' bulunan zarf gönderildi