Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Tüplüsü katliam tüpsüzü spor mu?

01.09.2018 Cumartesi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy zıpkınla dalışı tüpsüz yapıyormuş.

İki yakışıklı oyuncu tüplü zıpkın avcılığına şiddetle karşıymış.

Tüple dalan ve elinde zıpkın olanları gördüklerinde Sahil Güvenlik’i arayıp şikayet ediyorlarmış. Kıvanç bu işi bir spor olarak gören zıpkın camiasının bu konuda çok hassas olduğunu vurgulamış. ‘’Tüple zıpkın avı katliamdır’’ demiş. Zıpkın kullanmanın denizde nefesini tutup derine inildiği zaman kişinin yeteneğine ve gücüne kalmış bir avlanma türü olduğunu söylemiş.

Ancak zıpkınla tüpsüz dalanların avlarını yanıltmak için genelde üstlerine komandolara benzer dalış kıyafetleri giydiklerinden bahsetmemiş. Balıklar açısından ikisi arasında fark yok. Yani Kıvanç ile Çağatay’ı ellerinde zıpkınla gördüğünde ‘’Ne güzel spor yapmaya gelmişler’’ demiyorlar.

Tüplü dalan avcılara da ‘’Sizi gidi katliamcılar’’ gözüyle bakmıyorlar. Zaten tüpsüzüne spor diyorlarsa tüplüsüne katliam demek mantıksız. Sonuçta onlar da tek tek avlıyor dinamit atıp toplu halde öldürmüyor.

Kıvanç ile Çağatay en iyisi yakala bırak yöntemini uygulasın. Zıpkınla balıkları parçalayacaklarına olta avını denesin. Ancak o zaman iddia ettikleri gibi spor yapmış olurlar!

 

Ciciş sisters buraya yumruk havaya

Canım Türkiyem’in ‘Cicişler’i Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler son zamanlarda birbirleriyle pek geçinemiyor. Ya da gündeme gelebilmek için aralarında kurguladıkları senaryo gereği sürekli kavga ediyor.

Ciciş Sisters geçtiğimiz aylarda Etiler’deki evlerinde kavgaya tutuşup karakolluk olmuştu. Polislerin zor ayırdığı arbede hastanede son bulmuştu. Çılgın kardeşler şimdi de yaz sezonunun gözde tatil beldesi Alaçatı sokaklarında birbirine girmiş. Saç saça baş başa kavgaları sırasında birbirlerine ‘Senin kafan iyi mi?’ diye bağırıyorlarmış.

Televizyonda yayınlanan görüntülerde Ceyda Ersoy kardeşi Esra’yı yerlerde sürüklüyormuş. Ciciş Sisters ikilisi harcanıyor. Oysa ekranda kendilerine ait bir reality şovları olsa reyting rekoru kırarlar. Kardashian’lar reality şovları sayesinde ailecek dünya çapında üne kavuştu. ‘Keeping Up With the Kardashians’ dizisi 15’inci sezonunu geride bıraktı. Amerikalıların Kardashian familyası bizim Ciciş Sisters’ın yanında sönük kalır. Yapımcılar bugüne kadar bunu nasıl düşünememişler anlamak mümkün değil. Hep aynı tür diziler, yarışmalar ve birbirinin kopyası bıkkınlık veren programlar. Uyanın artık uyanın. Bu fırsatı kaçırmayın. İşte size gerçek reality şov yıldızları.

Yazarın Önceki Yazıları

08.09.2018

Günün sorusu: Dipsiz kuyunun dibinde ne var?

01.09.2018

Tüplüsü katliam tüpsüzü spor mu?

25.08.2018

Alişan usulü maço romantizm

18.08.2018

Organize işler ile fasa fiso işler

11.08.2018

‘O Ses’ten gitti Gökhan geldi Beyaz

04.08.2018

Tom Cruise: Her devrin Benjamin Button’ı

28.07.2018

Dikkat çekmek için ne yapacağını şaşırdı!

21.07.2018

Kadınlar Müge gibi olsa erkekler bayram ederdi

14.07.2018

Boşanma partisi dediğin böyle olur

07.07.2018

Nesli tükenen tür: Salon erkekleri
daha fazlası...