Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Böyle kılıbıklığa can kurban

16.08.2018 Perşembe

Serdar Ortaç’ın 26 yaşındaki İrlandalı manken Chloe Loughnan ile evlenmesi kariyeri açısından yararlı oldu. 48 yaşındaki popçu geçmişte ancak birbirinden güzel yabancı manken ordusuyla gezdiği zaman haber oluyordu. Ya da kumarda kaybettikleriyle gündeme geliyordu. Başka türlü isminden söz ettirmekte zorlanıyordu. Daha sonra astarı yüzünden pahalı gelmeye başladı.

Kumar alışkanlığı yüzünden başı ağrıdı parası azaldı. Çapkınlık olayı git gide baydı. Etrafını saran ‘no name’ mankenlerin magazin değeri azaldı. Serdar da uğraşmaya, masraflarına katlanmaya değmez dedi. Kendine genç, güzel ve yine yabancı bir manken bulup evlendi. Evlendiği günden beri de son derece gösterişli bir fiziği olan sarışın bomba eşi sayesinde sürekli gündeme geldi. Chloe gitti, Chloe geldi, Chloe şunu dedi, Chloe bunu dedi, Chloe şöyle yaptı, Chloe böyle yaptı diye de idare etti. Evliliğin repertuvarı kısıtlı olduğu için mecburen daha önce açıkladığı şeyleri arada bir yeni habermiş gibi süsledi. Son olarak Manavgat’ta verdiği bir konser sırasında eşinin yine çok kıskanç olduğunu hatırlatmış. Eskiden sahnede dansçılara sarıldığını ancak artık Chloe’nin dansçılarına sarılma yasağı koyduğunu tekrarlamış. Geçenlerde kılıbık olduğunu söyleyen ünlü sanatçı evin reisinin eşi Chloe Loughnan olduğunu itiraf etmiş. Eşin 22 yaş daha genç 20 santim daha uzunsa ve onun sayesinde senden bahsediliyorsa hiç önemli değil.

Dayan Serdar Ortaç dayan. Böyle kılıbıklığa can kurban!

Antalya’da Dua Lipa fırtınası esti

Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa bir konser vermek için canım Antalya’ya gelmiş. Hava alanından özel helikopterle alınan 23 yaşındaki cazibeli popçu geceliği 15 bin dolarlık villada konaklamış. Havuzda bikinisiyle yüzerken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmış. Son zamanların popüler sanatçısı Antalya’da olduğu için çok heyecanlı olduğunu söylemiş. Hijyen takıntısı olan genç yıldız kulisine 50 el 50 banyo havlusu istemiş. Ayrıca döner, ayran, deniz tuzlu biter çikolata, Hindistan cevizi suyu ve Yeni Zelanda balı talep etmiş.

Bu tuhaf karışımı tüketip midesini bozmadan sahneye çıkabildiyse kendisini ayakta alkışlamak gerek. Sadece Dua’yı değil onu oteline getirmeyi düşünüp gerçekleştiren Regnum Otelinin sahibi Ali Şafak Öztürk’ü de. Önce 78 yaşındaki ‘Galler Kaplanı’ lakaplı efsane şarkıcı Tom Jones’a ‘Delilah’ ve ‘Sex Bomb’ gibi dillere destan olmuş parçalarıyla süslediği unutulmaz bir konser verdirdi. Sonra sıra 15 yaşında evini terk eden, Amy Winehouse’la aynı okula giden, YouTube’a koyduğu parçalarla üne kavuşan ve adı Arnavutça ‘aşk’ anlamına gelen Lipa’ya geldi.

Bu ülkeye kimler geldi kimler geçti. Antalya’da Dua Lupa fırtınası esti!

Yazarın Önceki Yazıları

13.09.2018

Açık büfeye tok gidilmez

11.09.2018

Elma dersek çık armut dersek çıkma

06.09.2018

MANDIRA FİLOZOFU GİTTİ LEYLA’NIN KABİLESİ GELDİ

04.09.2018

İki dişini uzattı yakalarını kaldırdı Vampir Dmitri diye karşımıza çıktı

30.08.2018

Gemilerde talim vav jüride Beyazıt da var

28.08.2018

Düzeltemezsin sitem etmekle çözüm ‘Take it easy’ demekte

23.08.2018

Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

21.08.2018

Ekranda Koca Koca Yalanlar hayatta onları ciddiye alanlar

16.08.2018

Böyle kılıbıklığa can kurban

14.08.2018

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması
daha fazlası...