Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Banttan yayınla canlı eğlence

04.01.2018 Perşembe
Sokakların sakin olduğu canım Türkiyem’de yılbaşı gecesini evinde ekran başında geçirenler çoğunluktaydı. Ancak televizyon kanalları eğlendirici yayın yapma konusunda kelimenin tam anlamıyla sınıfta kaldı.
 
TV8’in patronu Acun Ilıcalı uyanık davrandı ve reytinglere giren elindeki tek programa yüklendi. ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel yayını televizyonda en fazla izlenen program oldu. Özellikle yeni filmi gösterime girecek olan Cem Yılmaz’ın ünlü sanatçılarla olan düetleri çok tutuldu. Cem’de gerçekten şeytan tüyü var. Şarkı söylediğinde bile bir şekilde izleyeni gülümsetmesini biliyor.
 
Sibel Can iki ayrı kanalda kendini gösterdi ve aldığı paranın hakkını verdi. Seyfi Dursunoğlu da dünya tatlısı Huysuz Virjin tiplemesiyle geceyi şenlendirdi. Bunun haricinde ekranda eğlence adına göze çarpan fazla bir şey yoktu. Yeni espri bulmakta sıkıntı çeken ‘Güldür Güldür Show’ pek güldürmedi.
 
ATV de yılbaşı akşamı eğlence niyetine bilgi yarışması yayınlayarak baştan pes etti. Özetle yılbaşı gecesi evlerde oynanan kırk yıllık tombala bile televizyon izlemekten daha eğlendiriciydi. ‘’Ucuz etin yahnisi yavan olur’’ derler. Bu da o hesap. Banttan yayınla canlı eğlence bu kadar olur!
 
Organizasyon yattı Hadise evde kaldı
 
Hadise yılbaşı gecesi Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de konser verecekmiş. Ünlü popçunun 1 milyon TL alacağı konseri son dakikada iptal olmuş. Hadise de bunun üzerine Belçika’daki ailesinin yanına gitmiş. 7 yıl sonra ilk kez yeni yıla sahnede değil evinde girmiş. 
 
Hadise son derece zeki ve işini bilen profesyonel bir şarkıcı. Aynı zamanda Bodrum’da kulüp işleten başarılı bir iş kadını. Ayrıca yıllardır piyasanın içinde olduğundan deneyim sahibi. Son anda çıkabilecek aksiliklere karşı önlemini alır. Diğer ünlü meslektaşları gibi parasını peşin alır. Aylar öncesinden planlanan bir etkinlik suya düştü.
 
Nasıl olduysa 32 yaşındaki popçu bu kez faka bastı. Organizasyon yattı, Hadise evde kaldı!
 
PAMUK ELLER CEBE
 
Tarkan yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahneye çıkıp 1,3 milyon TL kazanmış. Megastarın aldığı ücret bir rekormuş. Tarkan konseri biter bitmez kaldığı otelden ayrılmış. Ancak uçağına 40 dakika geç kalmış. Uçak da onun hatırına rötar yapmış. Gecikmenin Tarkan yüzünden yaşandığını sanan yolcular durumu sevinçle karşılamış. Alkışlarla sevgi gösterisinde bulunmuşlar. Kendisiyle selfie çekebilmek için uçağın içinde kuyruk oluşturmuşlar. Tarkan çok şanslıymış.
 
Onların yerinde olsaydım ortalığı birbirine katardım. Hem tonla para kazanacaksın hem de koca uçağı bekleteceksin. Yok öyle yağma. Beş yıldızlı otelin kral dairesinde kalmayıp evine dönmek istiyorsan. Tarifeli seferle değil paraya kıyıp kiraladığın özel bir uçakla uçarsın. Öyle olmaz keyfini sürmek. Pamuk eller cebe gidecek!
 
 

Yazarın Önceki Yazıları

13.09.2018

Açık büfeye tok gidilmez

11.09.2018

Elma dersek çık armut dersek çıkma

06.09.2018

MANDIRA FİLOZOFU GİTTİ LEYLA’NIN KABİLESİ GELDİ

04.09.2018

İki dişini uzattı yakalarını kaldırdı Vampir Dmitri diye karşımıza çıktı

30.08.2018

Gemilerde talim vav jüride Beyazıt da var

28.08.2018

Düzeltemezsin sitem etmekle çözüm ‘Take it easy’ demekte

23.08.2018

Hatice’nin Instagram kozu ‘Ben tek siz hepiniz’ pozu

21.08.2018

Ekranda Koca Koca Yalanlar hayatta onları ciddiye alanlar

16.08.2018

Böyle kılıbıklığa can kurban

14.08.2018

Fenomen gazlamasının ınstagram bazlaması
daha fazlası...