Cem Ceminay

tüm yazıları
e-posta gönder

Banttan yayınla canlı eğlence

04.01.2018 Perşembe
Sokakların sakin olduğu canım Türkiyem’de yılbaşı gecesini evinde ekran başında geçirenler çoğunluktaydı. Ancak televizyon kanalları eğlendirici yayın yapma konusunda kelimenin tam anlamıyla sınıfta kaldı.
 
TV8’in patronu Acun Ilıcalı uyanık davrandı ve reytinglere giren elindeki tek programa yüklendi. ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel yayını televizyonda en fazla izlenen program oldu. Özellikle yeni filmi gösterime girecek olan Cem Yılmaz’ın ünlü sanatçılarla olan düetleri çok tutuldu. Cem’de gerçekten şeytan tüyü var. Şarkı söylediğinde bile bir şekilde izleyeni gülümsetmesini biliyor.
 
Sibel Can iki ayrı kanalda kendini gösterdi ve aldığı paranın hakkını verdi. Seyfi Dursunoğlu da dünya tatlısı Huysuz Virjin tiplemesiyle geceyi şenlendirdi. Bunun haricinde ekranda eğlence adına göze çarpan fazla bir şey yoktu. Yeni espri bulmakta sıkıntı çeken ‘Güldür Güldür Show’ pek güldürmedi.
 
ATV de yılbaşı akşamı eğlence niyetine bilgi yarışması yayınlayarak baştan pes etti. Özetle yılbaşı gecesi evlerde oynanan kırk yıllık tombala bile televizyon izlemekten daha eğlendiriciydi. ‘’Ucuz etin yahnisi yavan olur’’ derler. Bu da o hesap. Banttan yayınla canlı eğlence bu kadar olur!
 
Organizasyon yattı Hadise evde kaldı
 
Hadise yılbaşı gecesi Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de konser verecekmiş. Ünlü popçunun 1 milyon TL alacağı konseri son dakikada iptal olmuş. Hadise de bunun üzerine Belçika’daki ailesinin yanına gitmiş. 7 yıl sonra ilk kez yeni yıla sahnede değil evinde girmiş. 
 
Hadise son derece zeki ve işini bilen profesyonel bir şarkıcı. Aynı zamanda Bodrum’da kulüp işleten başarılı bir iş kadını. Ayrıca yıllardır piyasanın içinde olduğundan deneyim sahibi. Son anda çıkabilecek aksiliklere karşı önlemini alır. Diğer ünlü meslektaşları gibi parasını peşin alır. Aylar öncesinden planlanan bir etkinlik suya düştü.
 
Nasıl olduysa 32 yaşındaki popçu bu kez faka bastı. Organizasyon yattı, Hadise evde kaldı!
 
PAMUK ELLER CEBE
 
Tarkan yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sahneye çıkıp 1,3 milyon TL kazanmış. Megastarın aldığı ücret bir rekormuş. Tarkan konseri biter bitmez kaldığı otelden ayrılmış. Ancak uçağına 40 dakika geç kalmış. Uçak da onun hatırına rötar yapmış. Gecikmenin Tarkan yüzünden yaşandığını sanan yolcular durumu sevinçle karşılamış. Alkışlarla sevgi gösterisinde bulunmuşlar. Kendisiyle selfie çekebilmek için uçağın içinde kuyruk oluşturmuşlar. Tarkan çok şanslıymış.
 
Onların yerinde olsaydım ortalığı birbirine katardım. Hem tonla para kazanacaksın hem de koca uçağı bekleteceksin. Yok öyle yağma. Beş yıldızlı otelin kral dairesinde kalmayıp evine dönmek istiyorsan. Tarifeli seferle değil paraya kıyıp kiraladığın özel bir uçakla uçarsın. Öyle olmaz keyfini sürmek. Pamuk eller cebe gidecek!
 
 

Yazarın Önceki Yazıları

19.04.2018

ARTIK KİMSE MİLYONER OLMAK İSTEMİYOR

17.04.2018

Arabulucu buysa ufukta uzlaşma gözükmüyor

12.04.2018

MEDİ BABLA STATE HOSPITAL

10.04.2018

ÇİĞ KÖFTE VİKİNG KRALI DİNLEMEZ

05.04.2018

DÜRİYE’NİN GÜĞÜMLERİ DEMET’İN BİDONU

03.04.2018

TİPİ DEĞİL POSTİŞİ BENZİYOR

29.03.2018

Kambersiz düğün kavgasız Survivor olmaz

27.03.2018

KEEPING UP WITH THE İPEKGİLLER

22.03.2018

Klipte kapanıyor sahnede açılıyor

20.03.2018

BU GECE GALADA GÖNLÜM HOVARDA
daha fazlası...

Günün Yazarlar

Eda Solmaz

Tom Smith’in kusursuz sesi

Koray Caner

Kararlı, cesur ve öncü

Güngör Mengi

Çoğulcu demokrasinin önemi!

Müge İplikçi

Ne mutlu biz büyüklere!

Oya Doğan

Eylül ayına hangi diziler devam edecek?

Serhat Ulueren

G.Saray adamı kanser eder!

Mehmet Ayan

Bu oyun yetmez

Bahri Havadır

Büyüksün Nando

Lütfü Özel

Az iş çok laf!