Canlı yayında ağlayarak itiraf etti

Özlem Yıldız, teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, canlı yayında yakın dostu Demet Akalın'ın yaşadığı zorlukları ve kendi evliliğini anlattı...
Dün gece hiç uyumadım. Onunla aynı şeyleri yaşadım. Ben o dönemi atlatırken neler yaşadığımı biliyorum. Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum. Ben 5,5-6 yıl direndim ama verilen kararı değiştirebildim mi? Hayır... Sonuç yine 'Özlem para için boşandı' oldu. Şuan yaşadıklarını biliyorum. Hissediyorum. Sonuna kadar onun yanında olmak istiyorum.
Kolay alınacak kararlar değil bunlar. Benim evliliğimde çok uzun bir süreçte bu kararı aldım. Yuvamı korumak için, evladım için direndim. Beni aşan rakamlar imza attım ama olması gerekdi... Dün Demir'in doğum günün birlikte kutladık. O benim hala en iyi arkadaşım. Sinan çok iyi bir insan ama biz karı-koca olmayı beceremedik.
Dışardan bakan için çok kolay, yaşayan için çok zor bir durum. Çocuğunuzun buna şahit olması çok kötü bir şey. Bunu bir anne ve bunu yaşamış bir kadın olarak söylüyorum. Çocuğumun okuldan gelmesine yarım saat vardı. Kapının önünde TIR'lar bekliyordu.
Sonra 'Özlem para bitti, gitti.' oldu. Özlem'in yaşadıklarını bileceksin önce. Sonra benim boyumu aşan borçların içine girdim. Yıllardır Akyarlar'da tatil yapıyorum. 'Bu kız nasıl yapıyor', tekneye biniryorum 'lüks yatlardan halk teknesine düştü' diye haber yapıyorsunuz. Yapmayın bunu ya!
Eskiden bira daha insanlar birbirine saygı duyuyordu. Artık biri düştüğünde alkışlar halşe geldik. Bunlar dışarıdan bamkınca kolay yorumlanacak işler değil. Üzerinden kaç yıl geçti, dün sanki onun yaşadıklarını yine ben yaşadım. Bütün gece uyumadım. Ben kendimi rahatsız hissediyorum, Demet'e de söyledim. Sadece izleyenlere, yorum yapanlara, ellerini ovuşturanlarına söylüyorum.
Hira var ortada. Yılların birikimi bir anda gitsin, çocuğunun geleceği bir anda gitsin hiç kimse istemez. 5 yıl oldu evliliğimiz biteli, ne kadar borç ödedim bilmiyorum hep ödedim onu biliyorum. Evlenmeden önce evim ve arabam vardı onlar evliliğimiz içinde gitti. Şuan kendime ait bir evim yok kirada oturuyorum.
Şunun da altına çıkayım. Eski eşim de Demir'in mutluluğu ve huzuru için elinden geldiğince her şeyi yapıyor. Ben Sinan'ın bukadar ilgili bir baba olduğunu görmeseydim böyle olmazdı. Borcum daha yeni bitti.
Ben o evde otel gibi yaşadığım her günün parasını verdim. Hep şükrediyorum benim bu evlilikten Demir doğdu. O yüzden isyan etmiyorum. Ayılıp bayuıldığım, kendimi kaybettiği, kaçtığım zamanlar oldu ama hiç isyan etmedi.
Allah bana Demir'i bağışladı ya her şey geçer, geçiyor da... Tatile annem, babam hep beraber gidiyoruz. Ben genelde ev tutuyorum.

En Çok Okunan
Magazin Haberleri

Emina'yı 'Saran' pişmanlık!

Kardashian'ın dekoltesi ortalığı karıştırdı!

'Ozan'a çok aşığım, ihale bana kaldı'

'Yok artık' dedirten benzerlik!

Merve Boluğur’dan gecelik pozu

Simge süper mini şortla sahnede

Recep İvedik'e milyonluk teklif

"Yılmaz Erdoğan beni de şaşırttı"

Nurgül Yeşilçay'dan ilginç paylaşım

Orhan Gencebay domuz gribi oldu