Bursalı ustanın elinden çıkan mobil ev görenleri şaşırtıyor

Bursalı ustanın elinden çıkan ve otomobiller ile her tarafa taşınabilecek olan mobil ev görenlerin ilgisini çekti.
13.5 metre boyunda 3 metre genişliğindeki mobil evlerin içerisinde, yatak odası, oturma odası, mutfak, banyo, tuvalet, klima ve uydu sistemi bulunuyor. Kendi enerjisini üretebilen bu evlerin fiyatı metrekaresi 1000 ila 2 bin TL’den satılıyor.
Tesislerinde yaptıkları evi kamyon ile istenen yere taşıyabileceklerini anlatan Taşkın, en fazla 13.5 metre boyunda 3 metre genişliğindeki evlerin içerisine, oturma ve yatak odaları, banyo, tuvalet, mutfak, klima ve uydu sistem, temiz ve pis su tankları monte ettiklerini söyledi. Evdeki atıkların kendi kendine temizlendiği gibi sahibi tarafından da dışarı boşaltılabileceğini belirten Taşkın, kendi enerjisini kendisinin üretebileceği gerekirse kombinin de takılabileceği evlerin üzerine bir kat daha yerleştirilebildiğini anlattı.
HEDEFTE TATİL KÖYÜ VAR

Yaptıkları mobil evleri müşterilerine anahtar teslim olarak sattıklarını belirten Hüseyin Taşkın, hedeflerinde Türkiye’nin her noktasında satış ofisi kurup, tatil köyü yapmalarının olduğunu kaydetti.
Araç içersine monte ettikleri karavan yapımında 1 kilometreye yakın yanmaz kablo kullandıklarını açıklayan Taşkın, şöyle devam etti:
Araca özel bir pano yaparak, bütün perde sistemlerini kapatıyoruz. Böylece aracın içersini dışardan hiç kimse göremiyor. Ayrıca aracın altına 200 litre pis su tankı, 100 litre temiz su tankı monte ediyoruz.
Şu anda araçlarımızda, Sport, Comfort ve Delüx adını verdiğimiz üç model kullanıyoruz. Fiyatları, 130- 250 bin TL arasında değişiyor."
Araca özel bir pano yaparak, bütün perde sistemlerini kapatıyoruz. Böylece aracın içersini dışardan hiç kimse göremiyor.
Ayrıca aracın altına 200 litre pis su tankı, 100 litre temiz su tankı monte ediyoruz. Şu anda araçlarımızda, Sport, Comfort ve Delüx adını verdiğimiz üç model kullanıyoruz. Fiyatları, 130- 250 bin TL arasında değişiyor." dedi.

En Çok Okunan
Otomobil Haberleri

İşte Türkiye'nin en sevilen arabası

En değerlisi 'Toyota' oldu!

Yeni Honda CR-V Türkiye'de satışa sunuldu

2 milyon liralık NSX’e 3 şanslı binebilecek

Yaşasın yeni kral

Bursa’dan ‘elektrik’ alamadı

Türkiye’de Fransız devrimi

Sürücüsüz yerli otobüs 2020'de

Toyota'nın özel aracında 'Sakarya' damgası!

İşte yeni Volkswagen Arteon!