Ayşe Brav

tüm yazıları
e-posta gönder

Yılbaşı akşamı nerede ne giymeli?

30.12.2017 Cumartesi
Yılbaşı gecesinde stilinizle göz kamaştırmanız mümkün. Giydiğiniz kıyafetler içinde son derece rahat, özgür ve sofistike hissetmeniz çok önemli. İşte önerilerim...
 
Tulum ve pantolon hayat kurtarır
 
Aralık ayının son gününde mini ve dekolteli elbiseler tercih etmek dışarı çıkacak birçok kişinin pek de işine gelen bir durum değil. Bazı durumlarda tulum ve pantolonlu kombinler tercih etmek sizin için hayat kurtaran bir hale dönüşebilir. Mesela metalik kombinler. Tercihiniz baştan ayağa krem rengi ise giysilerinizi metalik tonlarda kıyafet ya da aksesuarlarla kombinlediğinizde  yeni yılı mekân partilerinde geçirecekler için muhteşem bir çözüm sunuyor. 
 
Püsküllü elbiselerle dikkat çekin, eğlencenin dozunu artırın
 
Yeni sezonun göz alan vinleks ve lateks pantolonlarını yine sezon modası küçük topuklu ayakkabı ve hafif bir kumaştan gri ya da kırmızı bir üst ile birleştirdiğinizde rahatlığınızdan ödün vermemiş oluyorsunuz. Konserli yeni yıl partileri için ideal bir kombin olduğu kesin. 
Püsküllü ya da volanlı pantolonlar, katlı elbiseler de yeni yıla rahat girmek isteyenlerin imdadına koşuyor. Püsküllü ve İspanyol paça pantolonlar ne kadar parti imajı veriyorsa, volanlı ve püsküllü elbiseler de o derece dikkat çekiyor.
 
Sex and City’den ilham alın
 
Denimden vazgeçemeyenler için en basit öneri ise Sex and the City ilhamı taşıyor. Taşlı kotlar, taşlı ve renkli stilettolar, süslü çantalar ve ipek üstlerle rahat bir kombin yine mekan partileri için ideal. Ciddiyeti elden bırakmayanlar için takım elbise formatında ama bir o kadar feminen ceket pantolon takımları, sezon modası çorap botlar hatta unutamadığımız bel çantaları rahatlık konusunda imdadınıza yetişiyor. Sıra dışı kombinler arayanlar için şalvar tek omuzlu üst ve topuklu ayakkabı tercih edilebileceği gibi lame etek, ince triko bir kazak ve terlik de iyi bir seçenek.
 
Kadifeler yeni yıl partisine göre
 
Sokak partilerinde olacaklar için ise metalik üstler, deri pantolonlar ve sezon modası sahte kürkler vazgeçilmezler arasında.Lateks  ceketleri ise sade şık tulumlar ya da elbiselerle kombinle-yebilirsiniz. Sezonun  hiti olan kadifeler partiler için ideal. 
 

Yazarın Önceki Yazıları

21.07.2018

Sevimli cruise modası kıyafetler

14.07.2018

Zamansız klasik puantiye

07.07.2018

Enerji veren renk sarı ve tonları

30.06.2018

Boho Chic’ın deşifresi rahatlıktır

23.06.2018

Rengarenk plajlar

16.06.2018

Modada gökkuşağı etkisi

09.06.2018

Akdeniz romantizmi

26.05.2018

Mezuniyet zamanı

19.05.2018

Cannes’ın en şıkları

12.05.2018

“Cennetlik Bedenler” yüksek modayı sanatla buluşturdu
daha fazlası...

Günün Yazarlar

Ali Ağaoğlu

Faiz kararı çok şey söyleyecek

Müge İplikçi

Şeker tanecikleri