Almanya'da Türk anne ve oğlu komşusunun evinde ölü bulundu!

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya eyaletindeki Detmold şehrinde yaşayan anne ve oğlunun cesedi 54 yaşındaki komşularının evinde bulundu. Tüyler ürperten cinayet anne Hatice Bayram işe gitmeyince patronunun çalışanını merak etmesiyle ortaya çıktı.

13.09.2017 Çarşamba 19:16
Güncellenme: 13.09.2017 20:14
DHA
Bir yıldır Almanyada yaşayan Bulgar Türkü Hatice Bayram  (24) ve oğlu Ahmet Bayram (6) bıçaklanarak öldürüldü. Hafta sonu işlendiği tahmin edilen cinayet, anne Hatice Bayramın 6 aydır çalıştığı mobilya mağazasının sahipleri tarafından aranması ile ortaya çıkartıldı. Talihsiz anne ve çocuğun cesedi 54 yaşındaki Alman komşularının evinde bıçaklanmış bir halde bulundu. Ahmet ve annesinin cesetlerinin evinde bulunduğu 54 yaşındaki Alman T.Tnin kaçtığı anlaşıldı, polis bunun üzerine soruşturma başlatarak şüpheliyi aramaya başladı.
 
Hatice Bayram'ın patronu Mustafa Yılmaz, Öztürk Gazetesine verdiği röportajında : Hatice Bayram 6 aydır yanımızda çalışıyor. İşinde gayet başarılı ve mutluydu. 2 gün işe gelmeyince merak ettik. Hem kız kardeşim hem de gençlik dairesinden görevli bir danışmanla evlerine kontrol için gittik. Görevliler kendi evlerinde bulamayınca binada aramaya başladılar. Bodrum katına indiklerinde kan izlerine rastladılar. Kan izleri ekibi aynı apartmanda oturan 54 yaşındaki bir Almanın komşunun evine götürdü. Gençlik dairesi görevleri ve polisle beraber açılan Alman komşunun evinde anne Hatice Bayram ve oğlu Ahmet'in vahşice bıçaklanarak öldürülmüş halde cesetleri bulundu. ifadelerini kaydetti.
 

HABER ÖNERİLERİ

Son dakika... PYD'den savaş mesajı: Harekete geçin!

Son dakika... İsrail'den skandal! Ortalık karışacak!

İran'dan ABD açıklaması: Savaşı...

Suriyeli muhalif Kürtlerden tepki!

Son dakika... Suudi Arabistan kralı talimatı verdi!

Flaş İsrail açıklaması: Hazırız

'Özür dilerim bunu yapmak zorundaydım' deyip kalçasını...

‘Yanlış alarm’ Japonya’yı vurdu

ABD'de şok! Bağımsızlık ilan ettiler!

ABD'den Filistin kararı: Askıya aldık!