Alevlerden kaçış!

ABD’de ormanlık alanda çıkan ve gittikçe yayılan yangında aralarında ünlülerin de bulunduğu çok sayıda kişi evlerini terk etmeye başladı

08.12.2017 Cuma 02:30
Güncellenme: 07.12.2017 21:12
VATAN DIŞ HABERLER

ABD’nin California eyaletinin güneyinde 3 gün önce ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarın etkisiyle yayılmaya devam ediyor. Yangın son olarak Los Angeles’ın Bel Air bölgesine sıçradı. Los Angeles çevresinde 200 ev ve binanın alevlere teslim olmasının ardından yetkililer bölgeden yaklaşık 200 bin kişiyi tahliye etti. Şu ana kadar 2 kişinin yaralandığı yangın nedeniyle evleri tehlikeye giren bölge sakinleri arasında Paris Hilton, Gwyneth Paltrow, Reese Witherspoon, Jennifer Garner, Maria Shriver ve Heidi Klum gibi ünlü isimler de bulunuyor.

Bölgeyi terk edin

Öte yandan, bölgede çekimi yapılan, aralarında bilimkurgu dizisi ‘Westworld’un da bulunduğu bazı yapımlara yangın nedeniyle ara verildi. Los Angeles Belediye Başkanı Eric Garcetti önceki gün yaptığı çağrıda, yangının şiddetli rüzgarlar nedeniyle hızla yayıldığını belirterek, halktan bir an önce bölgeyi tahliye etmelerini istedi. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.

 

HABER ÖNERİLERİ

Suudi Arabistan'a şok üstüne şok!

Son dakika... 'Teröristler ABD'lileri idam ediyor!'

'Suudi Arabistan bölünecek!'

Mankeni terk etmesi alay konusu olmuştu! Meğer...

Kaşıkçı cinayetinin sorumlusu: Prens Selman

Son dakika... Trump'tan tehdit! 'Sınıra orduyu yığarım'

Türkiye'ye teşekkür ettiler

'Adet dönemini tespit eden makine icat edilene kadar giremezsiniz'

Kazara öldürülen bisikletçinin ailesi: İyi ki öldürdün

ABD, Suudi Arabistan'a 72 saat mühlet verdi!