Adnan Oktar avukatından bunları istedi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin bu sabah düzenlediği operasyonda gözaltına alınan ve kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar, meyve suyu, elbise ve çamaşır istedi. Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde 120 adreste yapılan operasyon sürüyor. Kandilli'de bulunan bir villada gerçekleştirilen operasyonda 9 kadın gözaltına alındı. Bir çevik kuvvet otobüsüne bindirilen 9 kadın Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne doğru yola çıkarıldı.

11.07.2018 Çarşamba 19:15
Güncellenme: 11.07.2018 23:54
DHA
Gözaltına alınarak Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Adnan Oktar, avukatları Atanur Demir ve Heyam Fidan ile görüştü. Avukat Demir, "Müvekkilim Adnan Oktar 'Ben iyiyim' dedi.  Meyve suyu, elbise ve çamaşır istedi" dedi. Avukat Demir müvekkiliyle akşam yine görüşeceğini sözlerine ekledi.
 
 
 
 
Adnan Oktar'a yönelik operasyonda 9 kadın daha gözaltına alındı
 
Adnan Oktar ve grubuna yönelik 4 ilde 120 adreste yapılan operasyon sürüyor. Kandilli'de bulunan bir villada gerçekleştirilen operasyonda 9 kadın gözaltına alındı. Bir çevik kuvvet otobüsüne bindirilen 9 kadın Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne doğru yola çıkarıldı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Trakya'da kar ve tipi nedeniyle otobüs devrildi: 4 yaralı

Bakan Soylu: Öyle bir şey icat ettik ki, onları perişan edeceğiz

Okan Kurt 5 milyon lirayı ödemezse hapse girecek!

Bu hale getirdi... 9 yıl hapis cezası

Iğdır'da eğlence mekanlarına baskın! Çok sayıda gözaltı var

Adalet Bakanlığı ilan etti! 2019 yılı...

Deprem uzmanından ürperten açıklama! Eğer kırılırsa...

Meteoroloji'den son dakika açıklaması: 15.00'ten sonra...

'Mutluluğun resmi' sanılan tabloyu kim yaptı?

Huzurevi değil zulümevi!