Son Dakika... Arda Turan Başakşehir'de!

Medipol Başakşehir Kulübü, Arda Turan'ı kadrosuna kattığını resmen açıkladı. Medipol Başakşehir'in anlaşmaya vardığı Arda Turan'ı taşıyan uçak, İstanbul'a indi. Arda Turan'ın 7.8 Milyon € yıllık garanti ücretinin tamamını Başakşehir karşılıyor. Primler ile 8.4 Milyon € ücrete ulaşıyor.

13.01.2018 Cumartesi 13:47
Güncellenme: 13.01.2018 18:10

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda'nın transferi hakkında "Arda bugün geliyor. Bu Türkiye'nin transferidir." dedi. Medipol Başakşehir'in anlaşmaya vardığı Arda Turan'ı taşıyan uçak, İstanbul'a indi.

Barcelona kulübü de Arda Turan'ın transferi için Başakşehir'le anlaşıldığını duyurdu. 2,5 yıllığına kiralık anlaşması yapıldığını bildiren Katalan kulübü Arda Turan'a teşekkür etti. 

 
Katalan ekibi yaptığı açıklamada Ardan Turan'ın kiralık olarak Başakşehir'e transfer olduğunu ve satın alma opsiyonunun da bulunduğunu duyurdu.
 
Barcelona ve Başakşehir kulüpleri Arda Turan'ın 2.5 sezon kiralık olarak transferi konusunda anlaşmaya vardı. Bu süreçte FC Barcelona oyuncunun UEFA transfer dönemleri içerisinde başka bir takıma transferi hakkını saklı tutmakla birlikte performansa göre bonuslar alacak.
 
 
 

 

Medipol Başakşehir Twitter hesabından bu videoyu yayınladı
 

 

HABER ÖNERİLERİ

Terim'den başka ihtimal yok!

Fenerbahçe'nin yıldız transferini açıkladı!

Arda Turan'a bir şok daha!

Burak Yılmaz'dan transfer açıklaması

Antalyaspor'dan Eto'o açıklaması!

Cengiz Ünder'de transfer çalımı!

Talisca bonservis parasını çıkarttı

Rasim Ozan'ın yerine bomba isim!

Galatasaray'da şoke eden Gomis gerçeği!

El Kebir'in fazla kiloları olay oldu!