Son Dakika... Arda Turan Başakşehir'de!

Medipol Başakşehir Kulübü, Arda Turan'ı kadrosuna kattığını resmen açıkladı. Medipol Başakşehir'in anlaşmaya vardığı Arda Turan'ı taşıyan uçak, İstanbul'a indi. Arda Turan'ın 7.8 Milyon € yıllık garanti ücretinin tamamını Başakşehir karşılıyor. Primler ile 8.4 Milyon € ücrete ulaşıyor.

13.01.2018 Cumartesi 13:47
Güncellenme: 13.01.2018 18:10

Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda'nın transferi hakkında "Arda bugün geliyor. Bu Türkiye'nin transferidir." dedi. Medipol Başakşehir'in anlaşmaya vardığı Arda Turan'ı taşıyan uçak, İstanbul'a indi.

Barcelona kulübü de Arda Turan'ın transferi için Başakşehir'le anlaşıldığını duyurdu. 2,5 yıllığına kiralık anlaşması yapıldığını bildiren Katalan kulübü Arda Turan'a teşekkür etti. 

 
Katalan ekibi yaptığı açıklamada Ardan Turan'ın kiralık olarak Başakşehir'e transfer olduğunu ve satın alma opsiyonunun da bulunduğunu duyurdu.
 
Barcelona ve Başakşehir kulüpleri Arda Turan'ın 2.5 sezon kiralık olarak transferi konusunda anlaşmaya vardı. Bu süreçte FC Barcelona oyuncunun UEFA transfer dönemleri içerisinde başka bir takıma transferi hakkını saklı tutmakla birlikte performansa göre bonuslar alacak.
 
 
 

 

Medipol Başakşehir Twitter hesabından bu videoyu yayınladı
 

 

HABER ÖNERİLERİ

Çelikler'den flaş iddia: "Terim kabul etti, Güneş kabul etmedi"

Juventuslu Emre Can'da nodül tespit edildi!

Galatasaray'a Bilyoner anlaşmasından tam 27 milyon TL!

Slimani ve Benzia görev bekliyor!

Rüştü Reçber'in oğlu Fenerbahçe'ye transfer oldu!

Galatasaray'dan Serdar Aziz açıklaması!

Eski Fenerbahçeli Giuliano göz dolduruyor!

Tarık Çamdal alacaklarının hepsini istiyor!

Güneş'ten eleştiri! "Oyuncuların çoğu..."

"Cocu'nun Türkiye'de düştüğü hale bakın"