Ürkmezgil: Bizde as-yedek ayrımı yok!

BEŞİKTAŞ Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Şampiyonlar Ligi’nde bugün Leipzig ile oynayacakları maç öncesi Leipzig Havalimanı’nda kısa bir açıklama yaptı.

06.12.2017 Çarşamba 00:25
Güncellenme: 06.12.2017 00:27
ERDAL CÖMERT
“Üç kulvarda birden gittiğiniz zaman tüm oyuncuları kullanmak zorundasınız. Hocamız oyun şekline göre herkesi formda tutmaya çalışıyor.”
 
“Gruptan lider çıkmanın verdiği bir keyifle buraya gelsek de aynı zamanda galibiyet için de buradayız” diyen Ürkmezgil, 6 as oyuncunun kadroya alınmamasına ilişkin olarak ise “Bu çok normal. Üç kulvarda birden gittiğinizde tüm oyuncuları kullanmak zorundasınız. 
 
‘ÖNLEMLERİ ALDIK’
 
Beşiktaş’ta yedek-as ayrımı zaten yok. Hocamız oyun şekline göre herkesi formda tutmaya çalışıyor. Böyle bir maçta oynayabilmek şans bulamayan oyuncularımız için de büyük bir fırsat olacak” yorumunu yaptı. 
 
ÜRKMEZGİL, son olarak Beşiktaşlı taraftarların Leipzig maçında tribünde yer alamayacak olmasına da değinirken, “İnsanlar maçın heyecanına kendilerini kaptırıp kötü şeyler yapabiliyor ve bunun acısını da kulüp çekiyor. Şu anda en ufak hadise kulübümüze büyük zarar verir. Umarım sıkıntı olmaz. Biz tüm önlemlerimizi aldık” açıklamasıyla sözlerini noktaladı. 

HABER ÖNERİLERİ

Beşiktaş Fabri için Fulham'la anlaştı!

Tolga'dan indirim bekleniyor

Liverpool, Allison Becker'i açıkladı

Milli futbolcu Serdar Gürler kaza geçirdi

"Geç olsun yanlış olmasın"

Fenerbahçe'ye ikinci Wilshere şoku! Çıkmaza girdi...

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi belli oldu!

Emre Mor'dan transfer açıklaması! Galatasaray...

Cocu'nun 11'inde 9 ismin yeri garanti!

21. şampiyonluk işte böyle geldi