Ürkmezgil: Bizde as-yedek ayrımı yok!

BEŞİKTAŞ Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Şampiyonlar Ligi’nde bugün Leipzig ile oynayacakları maç öncesi Leipzig Havalimanı’nda kısa bir açıklama yaptı.

06.12.2017 Çarşamba 00:25
Güncellenme: 06.12.2017 00:27
ERDAL CÖMERT
“Üç kulvarda birden gittiğiniz zaman tüm oyuncuları kullanmak zorundasınız. Hocamız oyun şekline göre herkesi formda tutmaya çalışıyor.”
 
“Gruptan lider çıkmanın verdiği bir keyifle buraya gelsek de aynı zamanda galibiyet için de buradayız” diyen Ürkmezgil, 6 as oyuncunun kadroya alınmamasına ilişkin olarak ise “Bu çok normal. Üç kulvarda birden gittiğinizde tüm oyuncuları kullanmak zorundasınız. 
 
‘ÖNLEMLERİ ALDIK’
 
Beşiktaş’ta yedek-as ayrımı zaten yok. Hocamız oyun şekline göre herkesi formda tutmaya çalışıyor. Böyle bir maçta oynayabilmek şans bulamayan oyuncularımız için de büyük bir fırsat olacak” yorumunu yaptı. 
 
ÜRKMEZGİL, son olarak Beşiktaşlı taraftarların Leipzig maçında tribünde yer alamayacak olmasına da değinirken, “İnsanlar maçın heyecanına kendilerini kaptırıp kötü şeyler yapabiliyor ve bunun acısını da kulüp çekiyor. Şu anda en ufak hadise kulübümüze büyük zarar verir. Umarım sıkıntı olmaz. Biz tüm önlemlerimizi aldık” açıklamasıyla sözlerini noktaladı. 

HABER ÖNERİLERİ

Terim'den başka ihtimal yok!

Fenerbahçe'nin yıldız transferini açıkladı!

Arda Turan'a bir şok daha!

Cengiz Ünder'de transfer çalımı!

Burak Yılmaz rest çekti: O gelirse ben giderim!

Galatasaray'da şoke eden Gomis gerçeği!

El Kebir'in fazla kiloları olay oldu!

Talisca bonservis parasını çıkarttı

Trabzonspor maçı öncesi Fenerbahçe'ye şok üstüne şok!

Hasan Çavuşoğlu: "Fikret Orman benden Vagner Love'u istedi"