Ürkmezgil: Bizde as-yedek ayrımı yok!

BEŞİKTAŞ Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Şampiyonlar Ligi’nde bugün Leipzig ile oynayacakları maç öncesi Leipzig Havalimanı’nda kısa bir açıklama yaptı.

06.12.2017 Çarşamba 00:25
Güncellenme: 06.12.2017 00:27
ERDAL CÖMERT
“Üç kulvarda birden gittiğiniz zaman tüm oyuncuları kullanmak zorundasınız. Hocamız oyun şekline göre herkesi formda tutmaya çalışıyor.”
 
“Gruptan lider çıkmanın verdiği bir keyifle buraya gelsek de aynı zamanda galibiyet için de buradayız” diyen Ürkmezgil, 6 as oyuncunun kadroya alınmamasına ilişkin olarak ise “Bu çok normal. Üç kulvarda birden gittiğinizde tüm oyuncuları kullanmak zorundasınız. 
 
‘ÖNLEMLERİ ALDIK’
 
Beşiktaş’ta yedek-as ayrımı zaten yok. Hocamız oyun şekline göre herkesi formda tutmaya çalışıyor. Böyle bir maçta oynayabilmek şans bulamayan oyuncularımız için de büyük bir fırsat olacak” yorumunu yaptı. 
 
ÜRKMEZGİL, son olarak Beşiktaşlı taraftarların Leipzig maçında tribünde yer alamayacak olmasına da değinirken, “İnsanlar maçın heyecanına kendilerini kaptırıp kötü şeyler yapabiliyor ve bunun acısını da kulüp çekiyor. Şu anda en ufak hadise kulübümüze büyük zarar verir. Umarım sıkıntı olmaz. Biz tüm önlemlerimizi aldık” açıklamasıyla sözlerini noktaladı. 

HABER ÖNERİLERİ

Hamza Hamzaoğlu: "F.Bahçe'de böyle bir düşünce varsa mutlu olurum"

Anderson Talisca'ya 'Come to Beşiktaş' çılgınlığı!

Slaven Bilic'ten Vida'ya 10 milyon euro!

Ünlü isimle yollar ayrıldı

Fenerbahçe'de sorun sırası Cocu-Comolli ikilisinde!

Derbiye Mesut Özil damga vurdu

Ozzie ile Tolgay'ın derdi tamamen duygusal

Kritik maç öncesi F.Bahçe'ye müjde

Galatasaray'a müjde! Naldo İstanbul'a getirilmedi...

Adem Cebeci: "Yusuf Yazıcı en az 50 milyon euroya gidebilir"