Trabzon'a gelin geldi!

Eski futbolcu Yattara'nın kız kardeşi Lucia'nın, Trabzon'a gelin geldiği ortaya çıktı. 5 yıl önce işadamı Şakir Pala Parlayan'la evlenen ve 2 çocuğu olan Lucia ''Trabzon'u çok seviyorum. Tek sorunum Türkçe'yi az konuşmak'' dedi

09.06.2017 Cuma 11:10
Güncellenme: 09.06.2017 11:11

Trabzonspor'un eski futbolcusu İbrahim Yattara'nın kız kardeşi Lucia'nın Trabzonlu bir işadamıyla evlendiği ve 5 yıldır Türkiye'de yaşadaığı öğrenildi.

Yattara'nın daveti üzerine Gine'ye giden ve bu ülkede inşaat işleri yapan işadamı Trabzonlu Şakir Paşa Parlayan, eski futbolcu İbrahim Yattara'nın kız kardeşi Lucia (23) ile burada tanışarak evlendi.

Şakir Paşa Parlayan, 4 yaşındaki oğlu Ömer'e dedesinin adını, 6 aylık kızlarına da Yattara'nın annesinin adı olan Umu ismini koyduklarını söyledi.

Eşi ile bir süredir Trabzon'da yaşadıklarını söyleyen Şakir Paşa Parlayan, Lucia'nın şehre çabuk alıştığını, Türkçeyi de yavaş yavaş öğrenmeye başladığını belirtti.

Oğlu Ömer’in yaşına göre iyi futbol oynadığını anlatan Parlayan, kendisinin büyüyünce dayısı Yattara gibi yetenekli bir futbolcu olacağına inandığını dile getirdi.

''BENDEN DAHA İYİ FUTBOLCU OLACAK''

Ömer’in videolarını gören  futbolcu ise “Ömer benden daha iyi futbolcu olacak” diyormuş.

Gine’den Trabzon’a gelen gelin Lucia ise “Tek sorunum Türkçe’yi az konuşmak. Tek arkadaşım eşim, o da evde Fransızca konuşuyor. Televizyondan yavaş yavaş Türkçe’yi öğreniyorum. Yattara bana İstanbul ve Trabzon’un çok güzel olduğunu söyledi” diye konuştu.

HABER ÖNERİLERİ

Eski futbolcu adliyeden firar etti

Gökhan Çıra: Pişman Değilim

Arda Turan'ın villasının fotoğrafları silindi

Nevzat Aydın’a para saadet getirmedi

Alper Potuk, Tuvana Türkay ile ayrıldıklarını açıkladı...

Volkan Demirel'in eşi, doğum yaptığı anın fotoğrafını paylaştı

Arda Turan'dan flaş karar: 5 buçuk milyon dolar...

Spor salonuna gidenlerin yüzde 60'ı seks düşünüyor

Ünlü spor yazarına yumruklu saldırı

Bale, Beyonce’u istiyor