TFF Yönetim Kurulu Özlüce Tesisleri'nde toplandı

TFF Başkanı Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, Özlüce Tesisleri'nde yapılan toplantının yanı sıra Bursaspor Kulübü Başkanı Ay'ı ziyaret etti.

14.02.2018 Çarşamba 15:36
Güncellenme: 14.02.2018 15:37
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu,  Bursaspor'un tesislerinde toplantı yaptı.  TFF Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldırım Demirören başkanlığında haftalık  olağan toplantı için Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde bir araya geldi.
 
Basına kapalı gerçekleştirilen toplantının yanı sıra Demirören ve  beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay'ı ziyaret  etti.
 
TFF Başkanı Demirören, tesislerden ayrılırken gazetecilere yaptığı  açıklamada, "Bursaspor camiası önemli bir değer ve marka. Biz de o markayı  ziyaret ettik. Bazı konularda görüşmelerimiz oldu. Bursaspor'un yapmak istediği  yeni tesisi konuştuk. Güzel bir düşünce, bunu Bursaspor'umuza kazandırmak  istiyoruz. İnşallah bu Bursaspor ve Türk futboluna hayırlı olur." diye konuştu.
 
Öte yandan, TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre  tesislerde incelemelerde de bulunan heyette Başkan Demirören'in yanı sıra başkan  vekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, İbrahim Usta, yönetim  kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Ali Düşmez, Erhan Kamışlı, Mustafa Çağlar,  Mete Düren ve Fuat Guguloğlu ile genel sekreter Kadir Kardaş yer aldı.

HABER ÖNERİLERİ

Yılmaz Vural: Terim'in önünü açtım

Fatih Terim imzaladı! Ücreti ise...

Almanya şansını kaybetti! 3 maçta...

Ali Turan, apandisit ameliyatı oldu

Galatasaray'a karşı forma giyemeyecek

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4.tur kuraları çekildi!

Fenerbahçe'de futbolcular sustu

Alper Potuk, tüm birikimini kaybetti!

Brezilya uzatmalarda kazandı

Başakşehir'den Arda Turan'a 2 milyon 500 bin TL para cezası!