Parkede yabancı kuralına karşıyım

Fenerbahçe Doğuş'un kaptanı Melih Mahmutoğlu, basketbolda yabancı kuralına her zaman karşı olduğunu dile getirdi ve ekledi: "Biz sahada elimizden geldiğince kendimizi göstererek formayı almak için mücadele etmeye devam edeceğiz."

04.10.2017 Çarşamba 17:52
Güncellenme: 04.10.2017 17:54
Fenerbahçe Doğuş'un medya gününde Sarı-Lacivertlilerin kaptanı Melih Mahmutoğlu, Karar gazetesine konuştu. Bu sene de Euroleague'de şampiyon olmak istediklerinin altını çizen yıldız oyuncu, Udoh ve Bogdanovic'in kararlarına saygı duymak gerektiğini, yerlerine gelen oyuncularından da onlar kadar iyi olduğunu belirtti. Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye gelen Sinan Güler'e de değinen Melih Mahmutoğlu şöyle konuştu: "Sonuçta Milli Takım'ın kaptanı. İnşallah onunla birlikte daha nice başarılar elde ederiz. Geldiği için mutluyuz." FIBA ve Euroleague arasındaki takvim anlaşmazlığı hakkında da konuşan Mahmutoğlu, "İki tarafta da oynamak istiyoruz. İnşallah sporcular için en sağlıklı karar verilir" diye konuştu. Milli oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben yabancı kuralına her zaman karşıyım ama yapacağımız tek şey elimizden geldiğince sahada kendimizi göstermeye devam edeceğiz."
 
NBA'in her oyuncunun hayali olduğunu dile getiren Mahmutoğlu, "Benim şu an için tek hedefim Fenerbahçe'de kalıcı olarak şampiyonluklarını devam ettirmek" dedi. 
 
(Hakan Akar/Karar)

HABER ÖNERİLERİ

Oktay Mahmuti açıkladı! Beşiktaş...

Fenerbahçe transferi resmen açıkladı!

Milliler, Almanya'ya direnemedi

Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın yeni sezon programı açıklandı

Bjelica'nın önceliği F.Bahçe

Galatasaray'dan Beşiktaş'a gidiyor!

Ünlü oyuncu Kıbrıs açıklarındaki faciada mültecileri kurtardı

Fenerbahçe bombayı patlatıyor!

İşte Fenerbahçe'nin yeni sponsoru!

Ümit Milli Basketbol takımı, çeyrek finalde