Özbek: Bundan sonra da çekinmeyeceğiz

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, "Bizler Galatasaray için elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik ve bundan sonra da çekinmeyeceğiz." ifadesini kullandı.

13.01.2018 Cumartesi 20:59
Güncellenme: 13.01.2018 21:02
Başkanlığa yeniden aday olan Dursun Özbek'in, Galatasaray'da 20 Ocak  Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi hazırlattığı  "Gelenekten, Geleceğe, Gençlikle..." başlıklı kitapçıkta, döneminde yapılan  çalışmalar ve hedefleriyle ilgili bilgiler yer aldı.
 
Seçim kitapçığında, Dursun Özbek'in Galatasaray bünyesindeki genç  nesillerin desteğini almak istediği vurgulandı.
 
Kitapçıkta, Özbek'in Galatasaray camiasına yönelik bir yazısı da yer  aldı. Özbek yazısında, "Bizler Galatasaray için elimizi taşın altına koymaktan  çekinmedik ve bundan sonra da çekinmeyeceğiz. Gelenekten, geleceğe, gençlikle  sloganıyla aslında tarihsel köklerimizi asla unutmadan, geleceğin kurumsal  sürdürülebilir, modern kulübünü genç neslin fikirleri ve sinerjisiyle  oluşturmanın planlarını yapıyoruz. Hepimizin bildiği üzere bu planın gerçekçi bir  şekilde ortaya konması için güçlü bir mali yapı ve kurumsallaşmış idari yapı  gerekmektedir. Zira bu temel iki amacın ardından asıl amacımız olan sürekli  sportif başarı hedefine ulaşabiliriz." ifadelerini kullandı.
 
Sportif anlamda Galatasaray'ı başarıya taşıyacaklarına inandıklarını  belirten Özbek, şunları kaydetti:
 
"İçinde bulunduğumuz 2018 yılı ve takip eden yıllar sportif anlamda da  Galatasaray'ın gür sesinin yeniden dünyada yankılanacağı dönem olacaktır. Hayatım  boyunca çıktığım hiçbir yolu tamamlamadan geri dönmedim. Kimseyi yarı yolda  bırakmadım ve yaşamımın en temel değerlerinden olan Galatasaray'ı da yarı yolda  bırakmaya niyetim yok. Bu itibarla güçlü bir şekilde, geçmişimizden aldığımız  ilhamla ve bu değerlerin ışığında yola devam etmek istiyorum. Sahip olduğumuz  yüce gelenekten, geleceğe büyük bir adım daha atmak umuduyla, kendim ve  arkadaşlarım adına Galatasaray'ın bayrağını ait olduğu yere yani zirveye taşıma  sözü veriyorum."
 

HABER ÖNERİLERİ

Ünlü isimle yollar ayrıldı

Derbiye Mesut Özil damga vurdu

Kritik maç öncesi F.Bahçe'ye müjde

Anderson Talisca'ya 'Come to Beşiktaş' çılgınlığı!

Ozzie ile Tolgay'ın derdi tamamen duygusal

Slaven Bilic'ten Vida'ya 10 milyon euro!

Trabzon'da her şey 'VAR' gol yok

Karaman: "Takımıma yakıştıramıyorum"

Serdar Aziz seferberliği

Teşhis var tedavi yok