Ömer Güvenç

tüm yazıları
e-posta gönder

Aha da buraya yazıyorum!

05.07.2018 Perşembe
BEŞİKTAŞ geçen sezon şampiyonluğun en güçlü adayıydı. 4. oldu. Şaka gibi. Beşiktaş’a hiç mi hiç yakışmadı. Herkese göre nedenleri vardı. Ben bana göre olan nedenlerini sıralayayım...
 
1 - Medel hariç yeni transferler Negredo, Lens, Love, Larin ve Vida... İyi futbolcu olabilirler ama beklentilerin çok altında bir performans sergilediler. Tam bir hayâl kırıklığı. İnanıyorum ki Şenol Güneş de hayâl kırıklığına uğradı. O da böyle düşük bir performans beklemiyordu.
 
2 - Cenk’in Everton’a transferi... (Burada başkan Fikret Orman’a sonuna kadar katılıyorum. Haklı. Bu işin bir de mali yönü var)
 
3 - Bırakın zirve yapmayı kendi performanslarını gösterdiklerinde dahi skor değiştirecek iki oyuncu... Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup. Gökhan’ın mazereti var. Sakatlığı. Peki futbolculuğunu taraflı tarafsız herkesin çok beğendiği Ozzie’ye ne demeli? Ozzie geçen sezon futbolculuğunu inkâr edercesine kötü oynadı. Valla ben böylesine kaliteli ve yetenekli oyuncunun nasıl bu kadar kötü performans gösterdiğine inanamıyorum. 
 
BU YIL ACISI ÇIKACAK
 
GÖKHAN Töre iyileşti. Geçen sezonun acısını çıkaracaktır, buna inanıyorum. Oğuzhan da herhalde bu sezon kendisine şunu soracaktır: “Yahu Ozzie sen geçen sezon nasıl bu kadar kötü oynadın?”
 
VE o da geçen sezonun borcunu ödeyecektir. Ben ikisine de çok inanıyor ve güveniyorum. Kimse onlara ağzınızla kuş tutun demiyor. Sadece kendi performanslarını gösterin yeter diyor. Ben de aynısını söylüyorum. 
 
ÖZETLE Beşiktaşlılar ‘yahu transfer dönemi bitiyor hâlâ transferimiz yok’ diyor. Kesinlikle katılmıyorum. Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup bakın göreceksiniz bu sezon Beşiktaş’ın en büyük iki transferi olacaktır. Aha da buraya yazıyorum! 

Yazarın Önceki Yazıları

20.09.2018

Yakışanı yaptın Başkan

16.09.2018

Beşiktaş ciğerini kaybetti

31.08.2018

Kalite farkı

27.08.2018

Vay vay vay!

13.08.2018

Şenol Hoca haklı mı?

05.08.2018

Tolga yetmez

05.07.2018

Aha da buraya yazıyorum!

26.05.2018

Deli cesareti

16.05.2018

Bravo be başkan

08.05.2018

Ne Güneş gider ne de Orman hocayı bırakır
daha fazlası...

Diğer Yazarlar

Lütfü Özel

VAR’la umutlandı VAR’la BİTTİ!

Güntekin Onay

Beşiktaş kalitesiyle

Gökhan Dinç

Kandırılıyoruz

Ersin Düzen

Mutluluğa tek sebep!

Ömer Güvenç

Yakışanı yaptın Başkan

Serhat Ulueren

Olağanüstü

Mehmet Ayan

Yine gen işi

Bahri Havadır

Garry döndü!