Ömer Güvenç

tüm yazıları
e-posta gönder

Aha da buraya yazıyorum!

05.07.2018 Perşembe
BEŞİKTAŞ geçen sezon şampiyonluğun en güçlü adayıydı. 4. oldu. Şaka gibi. Beşiktaş’a hiç mi hiç yakışmadı. Herkese göre nedenleri vardı. Ben bana göre olan nedenlerini sıralayayım...
 
1 - Medel hariç yeni transferler Negredo, Lens, Love, Larin ve Vida... İyi futbolcu olabilirler ama beklentilerin çok altında bir performans sergilediler. Tam bir hayâl kırıklığı. İnanıyorum ki Şenol Güneş de hayâl kırıklığına uğradı. O da böyle düşük bir performans beklemiyordu.
 
2 - Cenk’in Everton’a transferi... (Burada başkan Fikret Orman’a sonuna kadar katılıyorum. Haklı. Bu işin bir de mali yönü var)
 
3 - Bırakın zirve yapmayı kendi performanslarını gösterdiklerinde dahi skor değiştirecek iki oyuncu... Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup. Gökhan’ın mazereti var. Sakatlığı. Peki futbolculuğunu taraflı tarafsız herkesin çok beğendiği Ozzie’ye ne demeli? Ozzie geçen sezon futbolculuğunu inkâr edercesine kötü oynadı. Valla ben böylesine kaliteli ve yetenekli oyuncunun nasıl bu kadar kötü performans gösterdiğine inanamıyorum. 
 
BU YIL ACISI ÇIKACAK
 
GÖKHAN Töre iyileşti. Geçen sezonun acısını çıkaracaktır, buna inanıyorum. Oğuzhan da herhalde bu sezon kendisine şunu soracaktır: “Yahu Ozzie sen geçen sezon nasıl bu kadar kötü oynadın?”
 
VE o da geçen sezonun borcunu ödeyecektir. Ben ikisine de çok inanıyor ve güveniyorum. Kimse onlara ağzınızla kuş tutun demiyor. Sadece kendi performanslarını gösterin yeter diyor. Ben de aynısını söylüyorum. 
 
ÖZETLE Beşiktaşlılar ‘yahu transfer dönemi bitiyor hâlâ transferimiz yok’ diyor. Kesinlikle katılmıyorum. Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup bakın göreceksiniz bu sezon Beşiktaş’ın en büyük iki transferi olacaktır. Aha da buraya yazıyorum! 

Yazarın Önceki Yazıları

05.07.2018

Aha da buraya yazıyorum!

26.05.2018

Deli cesareti

16.05.2018

Bravo be başkan

08.05.2018

Ne Güneş gider ne de Orman hocayı bırakır

24.04.2018

F.Bahçe’in inadı inat

20.04.2018

Yazıklar olsun yuh olsun

14.04.2018

Kartal güle oynaya

08.04.2018

Beşiktaş kendine geldi

01.04.2018

Güneş ne yapacak?

30.03.2018

70 puan Beşiktaş’ı şampiyon yapar mı?
daha fazlası...

Diğer Yazarlar

Lütfü Özel

İran meselesi!

Serhat Ulueren

Geçen yıldan daha iyi olacak

Mehmet Ayan

Gülümse

Güntekin Onay

Fransa 2.5 orta sahayla kazandı

Gökhan Dinç

Hayâller ve gerçekler

Ersin Düzen

O sene bu sene mi?

Ömer Güvenç

Aha da buraya yazıyorum!