Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun omzu çıktı

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Fransa'da antrenman sırasında omzunun çıktığını ve tedavi görmek için Türkiye'ye döneceğini bildirdi.

30.09.2017 Cumartesi 23:40
Güncellenme: 30.09.2017 23:42
Avrupa SuperStock1000 Şampiyonası için Fransa'da bulunan genç pilot,  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
 
"Bugün antrenmanda düştüm, omzum çıktı. Kendim yerine takmaya çalıştım  ama takamadım. Doktorlar baktılar ve yerine taktılar. Şükür fazla bir şeyim yok  ama tekrar çıkma olasılığı olduğu için yarışmama izin vermediler. Bu üzüntü  yetmiyomuş gibi Kenan abi düştü ve 3 kırığı var. Bu hafta çok kötü geçiyor ama  hayırlısı. Olacağı varmış. Şimdi özel uçakla Türkiye'ye dönüyoruz. Herkese çok  teşekkürler."
 
Kawasaki Puccetti takımı adına yarışan Toprak, Avrupa  SuperStock1000 Şampiyonası'nda liderlik mücadelesi veriyordu. 20 yaşındaki milli  sporcu, sezonun bitimine iki yarış kala liderlik koltuğunda oturan İtalyan  Michael Ruben Rinaldi'nin 8 puan gerisinde, 114 puanla ikinci sırada bulunuyor.
 
Dünya Supersport Şampiyonası'nın 10. ayağında yarışan Kenan Sofuoğlu,  Fransa'nın başkenti Paris yakınlarındaki Nevers Magny-Cours Pisti'ndeki sıralama  turlarında geçirdiği kaza nedeniyle belinde ve kalçasında 3 kırığın oluştuğunu,  bu gece Türkiye'den gönderilecek ambulans uçakla yurda döneceğini  açıklamıştı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Hamilton, ABD'de yarışa ilk sıradan başlayacak!