Michael Schumacher'in kızı Gina Schumacher'den duygusal paylaşım

Michael Schumacher'in kızı Gina Schumacher, duygusal bir paylaşımda bulundu. Efsanevi Alman pilotun yaşam savaşı ise devam ediyor...

05.11.2019 Salı 07:21
Güncellenme: 05.11.2019 07:22
Formula 1 efsanesi Michael Schumacher'in hayatta kalma savaşı sürüyor. Efsane pilotun kızı Gina Schumacher ise Instagram hesabından babası hakkında duygusal bir paylaşımda bulundu.
 
Gina Schumacher, ''Küçük yarış arabası. Ailem ile birlikte bir sürüş... En sevdiğim fotoğraflardan'' paylaşımı yaptı. Bu paylaşımın üzerine Alman pilotun hayranları Schumacher'in kızına destek mesajlarında bulundu.
 
Gelen mesajlardan bazıları şu şekilde;
 
''Harika bir fotoğraf, harika bir hatıra. Bu güzel anıyı hep hatırla, bir daha yaşanmayacak bile olsa hatırla''
 
''Gina, bu hesap senin olsa bile babana selamlarımı ve iyi dileklerimi göndermek istiyorum. Babanın sıkı bir hayranı olarak büyük bir sevgiyle bu mesajı yolluyorum.''
 
FIA Başkanı Jean Todt, efsane pilotu sık sık ziyaret ederken geçtiğimiz gün şöyle konuşmuştu;
 
Michael'ın savaşmaya devam ettiği dışında ekleyecek hiçbir şeyim yok. Bu mücadelede onu desteklemeli, onunla ve çocuklarıyla ilgilenen fantastik bir kadın olan eşi Corinna'yı desteklemeye devam etmeliyiz.
 
Onlara yardımcı olmalı ve isteklerine saygı göstermeliyiz.
 
Michael'ın pek çok taraftarı var. Onun için en iyisini diliyorlar ve durumu hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Bu konuda haksızlar demiyorum. Ancak bu, Michael'ın ailesine ve onların açıklamak istedikleri şeylere bağlı.
 
Bu onlara bağlı olan bir şey ve hepimiz Michael'ın iz bırakan ciddi yaralar aldığını biliyoruz.
 
Gazetelerde tedavisi için Paris'e gittiği gibi bazı inanılmaz söylentiler duydum, bu şaşırtıcı. Ancak durumun farkında olmayanlar tarafından üretiliyorlar. Bu doğru değil ve umarım kaynağını bulabiliriz.
 
Schumacher’in durumundaki hastalar gözlerini açabilir, başlarını döndürebilir, bir hikayenin sonunda ağlayabilir. Ancak ne yazık ki bunlar bilincinin yerinde olduğunun belirtileri değildir
 
Bu tip hastaların bazı durumlarda tekrar bilinçlenmeleri nadir görülür. Bir keresinde minimal bilinç düzeyindeki bir hasta dört yılın ardından eşi tarafından yapılan bir şakaya aniden gülerek yanıt vermiş ve onunla konuşmaya başlamıştı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Naim Süleymanoğlu hayati tehlikesi sürüyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rıza Kayaalp'i tebrik etti