Mbappe'den Monaco taraftarına ayrılık mesajı

Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) ekiplerinden Paris Saint-Germain'in (PSG) Monaco'dan kiraladığı yıldız forvet oyuncusu Kylian Mbappe, Monaco'daki günleri için, "Ben hayatımda hiçbir zaman bu kadar sevilmedim, böyle güzel desteklenmedim." ifadelerini kullandı.

04.09.2017 Pazartesi 23:20
Güncellenme: 04.09.2017 23:22
Mbappe, kişisel Twitter hesabından Monaco taraftarına teşekkür mektubu  yayımladı.
 
Mektupta taraftara, beraber geçirdiği zaman boyunca kendisine  verdikleri sevgi için birer birer teşekkür etmek istediğini belirten Mbappe, "Ben  hayatımda hiçbir zaman bu kadar sevilmedim, böyle güzel desteklenmedim. İçinizden  bazılarının yaptığım seçimi anlamakta güçlük çektiğini biliyorum, hatta bu  durumun bir öfkeye yol açmasını da anlayabiliyorum. Son maçlarda yalan yanlış  haberler yüzünden beni ıslıklamanızı da olgunlukla karşılıyorum." diye görüş  bildirdi.
 
Kendisinin ve çevresinin değişmediğini vurgulayan Fransız futbolcu,  değerlerinin de aynı kaldığını ve bunların tevazu, doğallık ile saygı olduğunu  belirtti.
 
Mbappe, Yazar Albert Camus'nun "Doğru ışık gibi kör eder. Yalansa  tersine her nesneyi değerlendiren güzel bir alaca karanlıktır." sözünü  alıntılayarak, "Bana kızsanız da, benden nefret etseniz de, beni ıslıklasanız da  benim sizi sevdiğim gerçeğini değiştiremeyeceksiniz. Sizi seviyorum." ifadelerini  kullandı.
 
PSG, Mbappe'yi 180 milyon avro satın alma opsiyonuyla bir yıllığına  kiralık olarak kadrosuna katmıştı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Tudor'dan sürpriz ilk 11

Trabzonspor'da Burak Yılmaz şoku!

Muharrem Usta'dan istifa açıklaması

Trabzonspor'da 6 yönetici istifa etti!

Fenerbahçe'nin derbi 11'i belli oldu

Pascal Nouma'dan derbi yorumu

Mehmet Ayan ile Ersin Düzen derbinin röntgenini çekti

Fırtına'ya Çalımbay da çare olamadı!

Kırmızı kart gören Sosa derbide oynayacak mı?

3 puana sürpriz prim