İşte futbolun kitabını yazan kadın!

Burcu Kapu, 'Hiç Pas Vermiyorsun' isimli kitabıyla futbolun kitabını yazan kadın olmayı başardı.

29.09.2017 Cuma 10:59
Güncellenme: 29.09.2017 11:01

Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışında kendi marka ve tasarımlarıyla moda dünyasında yer alan Burcu Kapu, futbolun dünyasına Radyospor'da yapmaya başladığı radyo programıyla girdi. Daha sonra aynı format üzerinden Lig TV'de televizyonda futbol üzerine programlar yapmaya başlayan Burcu Kapu, erkek dergilerine de futbol üzerine köşe yazılarıyla da giriş yaptı.

Futbol üzerine çok konuşan, çok program yapan, çok yazan Burcu Kapu, sonunda bir kadın olarak futbolun kitabını yazmaya karar verdi. 'Hiç Pas Vermiyorsun' ismiyle futbol üzerine birikimleri, anıları, mizanları kitabına dolduran Kapu, bir anlamda, 'Futbolun kitabını yazan kadın' olmayı da başardı.

Burcu Kapu, sosyal paylaşım sitesinde 'Hiç pas vermiyorsun' kitabını şöyle tanıttı :

Herkese merhaba... Ben bişi yaptım, şu fotoğrafta gördüğünüz kitabı yazdım. İçinde biraz futbol, biraz mizah, biraz kadın, biraz erkek, biraz hayat, biraz anı var. Bi buçuk yıl süren eğlenceli yazım aşamasında ilham olan ve kitapta bahsi geçen herkese teşekkürler. İyi ki varsiniz!! "Aaa hemen okuyayım" diyen herkes siz de iyi ki varsınız! Okursanız çok mutlu olurum. Okumazsanız diye başlayan bi cümle kurmaya ise tabii ki hiç meyilim yok. Neyse yani bugünden itibaren tüm kitapçılarda. "Ayy yok şimdi hiç gidemem" diye üşenenler için ise tüm online kitap satan sitelerde.

 

HABER ÖNERİLERİ

Gökhan Çıra: Pişman Değilim

Spor salonuna gidenlerin yüzde 60'ı seks düşünüyor

Ali Turan'dan eşcinsel iddialarına yanıt!

Gerrard'ın kızına aldığı hediye olay oldu!

Rasim Ozan Kütahyalı'nın yerine gelen isim belli oldu

Gökhan Töre paraya kıydı

S Sport yayın hayatına başlıyor!

Yusuf Şimşek eşine evi ve arabayı bırakıp boşandı

Caner Erkin eski kayınpederini savcılığa şikayet etti

beIN Sports'tan şifresiz kanal!