İbrahim Seten

tüm yazıları
e-posta gönder

Maçtan önce Odyakmaz niye '4' işareti yaptı

26.05.2011 Perşembe
F.BAHÇE’NİN şampiyonluk günü ve ertesinde yaşanan sevinç gösterileri arasında çok çarpıcı enstantaneler dikkatimi çekti.. Bütün sezon dişini sıkan Aykut Kocaman’ın soyunma odasındaki yumruk şovu, bunlar arasında en fazla hoşuma gidendi.. Alex‘in eşi Daianne ile öpüşmesi, sahiden tişörtlere basılacak derecede önemli pozdu..

BU yoğun haber ve fotoğraf bombardımanı arasında başarılı foto muhabirimiz Eser Erenler, başka bir poz daha yakaladı.. Sivas-F.Bahçe maçında, seremoni yapılırken, yani maç henüz başlamamışken F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Sivas Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın şakalaşma anı.. Odyakmaz, gülerek “4” işareti yapıyor.. Kötü niyetli insanlar “Odyakmaz, maçtan evvel Yıldırım’a sonucu söyledi” diye yorumlayabilirler.. Ben böyle düşünmedim açıkçası.. Fotoğrafı da hemen değerlendirmedim.. Önce Mecnun Odyakmaz‘a sormaz istedim orada o işareti hangi maksatla yaptığını.. Ancak dün öğle üzeri kendisine ulaşabildim..

FOTOĞRAFI sordum.. O anı hatırlamadı önce.. Mail attım.. Geri döndü ve şunları anlattı:

“BAK kardeşim.. Benim için F.Bahçe maçıyla ilgili 2 şey vardı.. Birincisi böyle muazzam bir potansiyelden şehir nasıl menfaatlenir.. Hem şehrimizi tanıtalım, hem gelirle esnafın yüzünü güldürelim istedik.. Burası oldu.. İkincisi sahada Yiğido’ya yakışır bir top oynamaktı.. Bunu da yaptık, kazanmaya oynadık, şampiyona 3 gol attık.. Etrafımızdaki F.Bahçeliler’in halini görmeniz lazımdı.. Bütün maç 1 saniye rahat edemediler..”

“BU pozu görüp de yanlış değerlendirecek insanların sayısı az değil.. Orada ne yapıyordunuz peki?” diye üsteledim:

ALDIĞIM yanıt şu:

“VALLAHİ hatırlamıyorum.. Ya birini gösterip öyle yapmışımdır.. Ya da ‘Size 4 atacağız’ demişimdir.. Atamadık, maalesef 3’te kaldık..” Ben cevabımı aldım.. Bu pozu olumsuz değerlendireceklere de bir yanıtım var: “Sizin içiniz fesat..”

Yazarın Önceki Yazıları

06.02.2014

İşte transfer şikesi..

06.03.2013

Çakır maçın altında ezilmedi

09.10.2012

Alex, Aykut Kocaman, Yıldırım kardeşler: Hiçbiri masum değil

29.08.2012

Alex, F.Bahce’nin Giggs’i olsun

13.11.2011

Terim’den özür diliyorum!

31.08.2011

Rus ruleti

27.08.2011

Oyuncu satacağınıza elinizi cebinize atın

20.07.2011

Denizli – F.Bahçe maçında teşvik varsa G.Saray’ı da araştırsınlar

18.07.2011

F.Bahçe düşüyor!

10.07.2011

Aziz Yıldırım bunu hak etmedi
daha fazlası...