Göksel Gümüşdağ'ın corona virüs testi pozitif çıktı!

Başakşehir Futbol Kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşinin corona virüs testleri pozitif çıktı.

25.03.2020 Çarşamba 15:44
Güncellenme: 25.03.2020 16:47
Coronavirüs salgını Türk sporunda da etkisini göstermeye başladı. Galatasaray'da 2. başkan Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak ile teknik direktör Fatih Terim'in testlerinin pozitif çıkmasının ardından bir haber de Göksel Gümüşdağ'dan geldi. Önlem amaçlı corona virüs testi yaptıran Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın ilk sonuçları negatif çıktı. Yapılan ilk testin ardından bir test daha gerçekleştirildi ve Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ve eşinin sonuçları pozitif çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Göksel Gümüşdağ'ı telefonla arayarak sağlık durumunu öğrendi ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
 
BAŞAKŞEHİR'İN AÇIKLAMASI ŞU ŞEKİLDEYDİ
 
Başakşehir Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada "Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın ilk test sonucunun negatif çıkmasına rağmen yarın akşam saatlerinde kesinleşecek olan ikinci test sonuçları çıkana kadar hastanede koruma amaçlı izolasyon altında kalacağını, sağlık durumunun iyi ve takip altında olduğunu kamuoyuna duyururuz." denildi. 
 
BURAK YILMAZ AÇIKLADI
 
Beşiktaş forması giyen Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla corona virüsü ile mücadele eden spor figürlerine destek mesajı verdi.Deneyimli futbolcu, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a geçmiş olsun dileklerini iletirken Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da testinin pozitif çıktığını açıkladı.Burak Yılmaz'ın Twitter hesabından yaptığı corona virüsü açıklaması şu şekilde:"Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.Asıl önemli olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak olduğunu düşünüyorum.Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.Biz Millet olarak bu güne kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız."

HABER ÖNERİLERİ

Pogba Macron'a haddini bildirdi!

Jorge Jesus'tan Fenerbahçe itirafı!

Denizlispor: 1- Beşiktaş: 3

Fransa Burak Yılmaz'ı konuşuyor!

Galatasaray'dan flaş Fatih Terim açıklaması...

Tribünleri sallayan tezahürat! 'Trabzon...'

Galatasaray'dan üç bomba transfer birden

Yıllar sonra özür mektubu yollamışlar!

Hocasından flaş açıklama! Kalenin önünde...

Mehmet Ekici bin pişman oldu! 'Keşke...'