Galatasaray Kulübü'nden örnek organizasyon

Galatasaray Kulübü, Dünya Engelliler Haftası etkinliği olarak geliri Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na bırakılmak üzere özel bir balo düzenledi.

05.12.2017 Salı 21:11
Güncellenme: 05.12.2017 21:13
Çırağan Palace Kempinski'de düzenlenen baloda davetliler, Galatasaray  Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na destek amacıyla ücret ödeyerek yer  alırken, yoğun katılım olduğu görüldü.
 
Organizasyonda, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek,  sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyeleri, futbol takımı oyuncuları, teknik  direktör Igor Tudor, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları  ile teknik heyeti ve çok sayıda davetli hazır bulundu.
 
Başkan Dursun Özbek, etkinlik öncesi basın mensuplarına yaptığı  açıklamada, Dünya Engelliler Haftası içinde bulunulduğunu hatırlatarak,  "Galatasaray'ın sosyal duyarlılığı çok fazladır. Tekerlekli Sandalye Basketbol  Takımı, yıllar önce Özhan Canaydın başkanımız tarafından kuruldu ve onlar da hem  Türkiye'ye hem de Galatasaray'a büyük başarılar getirdi. Dünya ve Avrupa çapında  başarılar kazandılar. Takımımıza destek mahiyetinde bu gece tertip edildi. Emeği  geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Tüm masalar satılmış vaziyette."  ifadelerini kullandı.
 
  
 

HABER ÖNERİLERİ

Dilmen transferi açıkladı!

Aykut Kocaman isyan etti!

F.Bahçe'de şok sakatlık!

"Taraftarın hiçbir zaman başını yere eğmeyeceğiz"

G.Saray'da yeni başkan Mustafa Cengiz!

Ahmet Nur Çebi trafik kazası geçirdi

Selçuk Şahin kendini savundu! Skrtel...

F.Bahçe son nefeste!

Beşiktaş'ta iki kadro dışı! Pepe ve Tosic...

Volkan Demirel'den tepki! "Kimsenin ıslıklanması yarar getirmez"