Fenerbahçe’de Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor, işte yeni adresi...

Fenerbahçe’de 3 yılda 7.5 milyon Euro kazanan ve sözleşmesi sona eren Mehmet Ekici’nin, Süper Lig takımlarından gelen teklifleri kabul etmediği ve doğduğu yer Almanya’da kulüp aradığı öğrenildi. Ekici’ye tek teklifin ise Hannover 96’dan geldiği bildirildi.

09.08.2020 Pazar 11:02
Güncellenme: 09.08.2020 11:04
Fenerbahçe’de, Hasan Ali Kaldırım’ın ardından ikinci ayrılığın Mehmet Ekici ile devam etmesi bekleniyor. 2017’de Trabzonspor’dan, Fenerbahçe’ye gelebilmek için kadro dışı kalmayı göze alan ve 6 ay futbol oynamayan Ekici, Sarı-Lacivertliler’le 3 yıllık sözleşme yapmıştı. Sakatlıkların bir türlü peşini bırakmadığı tecrübeli futbolcu ile Kanarya’nın yeni sözleşme yapmayacağı bildirildi. Alınan bilgiye göre de 30 yaşındaki oyuncunun, yeni yol haritasını çizdiği ve rotayı doğduğu ve futbola başladığı yer olan Almanya’ya çevirdiği belirtildi.
 
Antalyaspor ve Sivasspor istemişti…
 
Fener’de 3 yıl boyunca bonuslar hariç toplamda 7.5 milyon Euro kazanan Ekici’nin, Süper Lig’de Antalya ve Sivas gibi takımlardan gelen teklifleri kabul etmediği ve Almanya’da kendisine kulüp aradığı öğrenildi. Kariyerinde büyük bir düşüş yaşayan yıldız futbolcuya buradan gelen tek teklifin ise Almanya 2. Ligi’nde mücadele eden Hannover 96’dan geldiği belirtildi.Ekici’nin menajeri aracılığıyla Almanya’da kulüp arayışlarını sürdürdüğü gelen haberler arasında yer alıyor. (Fanatik)
 

HABER ÖNERİLERİ

Josef De Souza, Beşiktaş için yarın geliyor! Sıra Santon'da

Bülent Korkmaz istifa etti!

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın testi pozitif!

Trabzonspor’da Sörloth depremi!

Rıdvan Dilmen: Futbolcu Rıdvan penaltı değil diyor, yorumcu Rıdvan...

Trabzonspor'da Sörloth krizi! Türkiye'ye gelmedi!

Beşiktaş'tan transferde Bruno Peres atağı!

Beşiktaş'ta yeni transfer Montero, Trabzonspor maçında yok!

Tomas: 20 yıldır Türkiye'deyim böyle penaltı görmedim

O belgeler ve sözleşmeler bir hesaplaşmanın ürünü