Eski yöneticiye şok!

Galatasaray Sutopu şubesinin eski yöneticisi Levent Ciner hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle dava açıldı

01.05.2014 Perşembe 11:44
Güncellenme: 01.05.2014 11:44
Galatasaray'da sutopu şubesindeki gerginlik adliyeye taşındı.

Sarı-kırmızılıların sutopu şubesinin eski yöneticisi Levent Ciner hakkında Cumhuriyet Başsavcılığınca dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle dava açıldı.

Millyet'te yer alan habere göre; Cumhuriyet Başsavcılığı malvarlığına karşı işlenen suçlar bürosunca İstanbul 37.Asliye Ceza Mahkemesinde açılan davanın duruşması, 6 Mayıs Salı günü yapılacak. Özel belgede sahtecilik ve dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya kalan Ciner’in, görev yaptığı dönemde bazı belgelerde sahte imza kullandığı iddia ediliyor.

Davada sarı-kırmızılıların eski yöneticisi Ali Vedat İrdelp müşteki, Semih Haznedaroğlu ile Ayhan Yeğinsu da tanık olarak bulunuyor.

Eski şube kaptanı Levent Ciner’in zincirleme olarak evrakta sahtecilik ve dolandırıcılık suçlarını gerçekleştirdiği gerekçesiyle açılan dava, sutopu camiasında da büyük yankı uyandırdı. Sarı-kırmızılıların sutopu şubesindeki eski yöneticisinin, ceza alması halinde tüzük gereği Galatasaray Kulübü üyeliğinden de çıkarılması bekleniyor. (skorer)

HABER ÖNERİLERİ

Nadal ve Kerber tur atladı

Samsun'da golf takımı belli oldu

Efsane at hayatını kaybetti

Şampiyona memleketinde sevgi seli

Altın gençler! 6 madalya birden!

Yücel Seçkiner için TBMM'de tören

Formula 1'de Bottas fırtınası