Bursaspor'dan Yasin Öztekin açıklaması

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Galatasaray'dan Yasin Öztekin ile prensip anlaşmasına vardıkları yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Yasin Öztekin ile bırakın anlaşmayı görüşmedik bile." dedi.

12.07.2018 Perşembe 18:24
Güncellenme: 12.07.2018 18:30
Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, birkaç gündür medyada  Galatasaray'dan Yasin Öztekin ile prensip anlaşmasına vardıkları yönünde  haberlerin yer aldığını belirtti.
 
Söz konusu haberlerin doğru olmadığını vurgulayan Ay, "Bu haberler  nasıl çıkıyor bilemiyorum. Yasin Öztekin ile bırakın anlaşmayı görüşmedik bile."  ifadelerini kullandı.
 
Ay, yeni sezonda güçlü bir takım oluşturmak adına yönetim, teknik  heyet ve oyuncu izleme ekibiyle titiz bir transfer çalışması yürüttüklerini  aktararak, "Sonuçlandırdığımız transferleri kamuoyuyla paylaşıyoruz. Yasin  Öztekin ile prensipte anlaşmış olsak onu da açıklarız. Kulübümüzden resmi bir  açıklama yapılmadığı sürece taraftarlarımızın bu tür haberlere inanmamalarını  rica ediyorum." diye konuştu.
 
Bu arada, Bursaspor Kulübünün internet sitesinden yapılan açıklamada,  "Bir süredir basında yer alan 'Bursaspor, Yasin Öztekin ile prensip anlaşmasına  vardı.' haberleri gerçeği yansıtmamaktadır." denildi.
 

HABER ÖNERİLERİ

Mustafa Denizli'den şampiyonluk kehaneti

Rumen hakemden İsveçli futbolcuya 2 penaltı sözü

Maçta kalp krizi geçiren futbolcu hayatını kaybetti

Kocaman'dan Konya'da mesaj

İngiltere Uluslar Ligi'nde yarı finalde

Bafe Gomis: "Zamanı gelince tüm gerçekler söylenecek"

Nabil Dirar için 5 kulüp devrede!

Erwin Koeman'dan Tolgay Arslan'a onay!

Feghouli ve Benzia'lı Cezayir bileti kaptı

Ahmet Ağaoğlu: "Ali Koç'un yeri Akyazı Stadı'nda hazırdır"