Beşiktaş'ta Oğuzhan krizi! İkna edemedi...

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın çok istediği Oğuzhan Özyakup’u kiralamaya sıcak bakan yönetim henüz bu oyuncuyu ikna edemedi.

14.01.2020 Salı 09:01
Güncellenme: 14.01.2020 10:02
Guilherme ile görüşmelere devam eden Beşiktaş’ın, transfer döneminin son günlerine kadar beklemesi konusunda Brezilyalı oyuncuyla anlaştığı öğrenildi.Mevcut kadroda henüz yer açılmadığı için Yeni Malatyaspor forması giyen futbolcuya ıslak imza attıramayan siyah-beyazlı yönetimin çalışmalarını yoğunlaştırdığı belirlendi.
Guilherme ile birlikte kiralık olarak bir de golcü almayı planlayan Beşiktaş Yönetimi, bu transferleri yapabilmek için bir ya da iki futbolcusunu kiralık veya bonservisli olarak elden çıkarmaya çalışıyor.
 
 Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın çok istediği Oğuzhan Özyakup’u kiralamaya sıcak bakan yönetim henüz bu oyuncuyu ikna edemedi.Oğuzhan dışında Tyler Boyd’u da kiralamaya hazırlanan yönetim, yer açılması halinde Guilherme ve golcü transferlerini bitirerek, şimdiden yaz transfer döneminin çalışmalarını başlatacak.
 
Transferde anlaştığı bazı oyuncuları net cevap veremediği için teker teker kaybeden siyah-beyazlı yönetim, aynı sorunları yaşamamak için bu kez daha temkinli hareket ediyor.Cenk Tosun’u bu nedenle Crystal Palace’a kaptıran Beşiktaş’ın uzun bir süre kendilerini beklediği için eski golcüsüne de teşekkür ettiği vurgulandı.
 

HABER ÖNERİLERİ

Sörtloth'un Türkiye açıklamaları olay yarattı! 'Saygısızlık...'

Pelkas pişman ettirdi! Yerine oyuncu bakılıyor

Beşiktaş'ta flaş Dorukhan Toköz gelişmesi!

Ne Visca ne İrfan Can! Crivelli Beşiktaş'a...

1 dakikada iki bomba iddia! İşte Diagne'nin yeni takımı

Mbaye Diagne WBA ile anlaşmaya vardı!

Fenerbahçe'de Mesut Özil imzayı attı!

Fode Koita Beşiktaş'ta! Takasta verilecek isim ise...

İrfan Can Kahveci'ye gelen teklifleri açıkladı

Diagne eşyalarını topladı! İşte yeni takımı