Beşiktaş'ta işler karıştı! 'Brezilya’ya geri dönerim'

Adriano, Beşiktaş’ın önerdiği 1.5 milyon euroyu kabul etmedi, 2 milyon istedi. Siyah-beyazlılar, bu yaştaki bir oyuncuya böyle bir rakamın fazla olduğunu söyledi. Sambacı, “Pepe de bu yaşta geldi ve ona verdiniz” diyerek başkaldırdı.

16.06.2019 Pazar 10:22
Güncellenme: 16.06.2019 10:28
Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın takımda kalmasını istediği Adriano, dün siyah - beyazlı kulübe rest çekerek Brazilya’nın yolunu tuttu.
 
Siyah - beyazlı takımın son teklifi olan bir yılı opsiyonlu iki yıllık teklifin senelik 1.5 milyon euroluk ücretini kabul etmeyen Adriano, “Üç milyon eurodan 2 milyon euroya düşüyorum. Fakat son bir yılı opsiyonlu olmak üzere üç yıllık sözleşme isterim. Aksi durumda, Brezilya’ya geri dönerim” dediği ortaya çıktı.
 
Beşiktaş Yönetimi ise bu paranın bu yaştaki oyuncu için çok olduğunu söylediği öğrenilirken, Adriano’nun ise “Ama Pepe de bu yaşta geldi ve ona verdiniz” dediği bildirildi. Siyah-beyazlıların ise buna karşılık, “O günün ekonomik şartları başka, bugün başka. Ayrıca Pepe’yi isteyen takımlar vardı. Şimdi herkes fedakârlık yapmak zorunda. Bu tekliften daha iyisini bulursan, yolun açık olsun. Geri dönmek istersen kapı açık ama cevabını bir an önce ver” diye yanıt verdiği belirtildi. 
 
Beşiktaş Yönetimi’nin bu sert çıkışı üzerine Adriano’nun alacakları için FIFA’ya gideceği bildirildi. Siyah - beyazlılarla sık sık parasal sorunlar yaşayan Brezilyalı oyuncu, menajerine de kulüp bulması için yetki verdi. (Milliyet)

HABER ÖNERİLERİ

Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman'dan yayıncı kuruluş açıklaması

Manuel Fernandes geliyor! Alacağı ücret...

Kolarov'da son dakika! Karar verildi...

Yeni stoper Bruno Manga!

Beşiktaş'tan 2 yıllık dev imza!

Fenerbahçe yeni formalarını perşembe günü tanıtacak

Lecce yetkilileri Burak Yılmaz için İstanbul'da!

Claudio Taffarel Galatasaray'dan ayrıldı!

Fener'den bir transfer daha! Stoper...

Fejsa gelişmesi! Kamp kadrosuna alındı