ABD'de futbol maçı partisinde katliam

ABD'nin Texas eyaletine bağlı Plano kentindeki bir evde meydana gelen silahlı saldırıda 7 kişi öldü, yaralanan iki kişi de hastaneye kaldırıldı.

11.09.2017 Pazartesi 07:47
Güncellenme: 11.09.2017 08:27
ABD'nin Texas eyaletine bağlı Plano kentindeki bir evde meydana gelen silahlı saldırıda 7 kişi öldü, yaralanan iki kişi de hastaneye kaldırıldı. Silah sesleri ihbarı üzerine olay yerine gelen polisin baskın yaptığı evde polislerle çatışmaya giren saldırgan öldürüldü. Saldırganın öldürüldüğü evde Amerikan Futbol Ligi maçının izlendiği öğrenildi.
 
Amerikan medyasına yansıyan haberlere göre, Plano kentinde West Spring Creek Parkway bölgesinde tek katlı bir evde Amerikan Futbol Ligi takımlarından Dallas Kovboyları'nın maçını izleme partisinde, kimliği açıklanmayan bir kişi, henüz bilinmeyen bir nedenle evdekilere kurşun yağdırdı. Çevre evde yaşayanlar silah sesleri üzerine polisi aradı. Olay yerine gelen polisler, ev içinde cansız bedenler ve saldırganla karşılaştı. Elinde silahıyla polislerle çatışmaya giren saldırgan ölü olarak ele geçirildi. Futbol maçı partisinde saldırganla birlikte toplam 8 kişi yaşamını yitirirken, yaralanan iki kişi de hastaneye kaldırıldı.

HABER ÖNERİLERİ

Genç kick boksçu balık avlarken hayatını kaybetti

Dimitrov kariyerinin en büyük kupasını kaldırdı

Fetullah Gülen, Naim Süleymanoğlu için "hiç sevmem" demişti!

Yunan Leonidis Naim'i son yolculuğuna uğurlamaya geldi

Naim Süleymanoğlu yaşamını yitirdi

Halil Mutlu: Naim Süleymanoğlu çok farklı bir insandı, ulaşılmazdı

Washington Post yazdı: "Türklerin kalbinde yer etti..."

Barcelona'dan Naim Süleymanoğlu mesajı

Naim Süleymanoğlu'nun vefatı Bulgar basınında

Yunan Leonidis, Naim'i son yolculuğuna uğurlamaya geliyor