"Beşiktaş şampiyonluğa yakın"

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol oldu.

10.10.2017 Salı 15:11
Güncellenme: 10.10.2017 15:15
Şampiyonluğa Beşiktaş’ı yakın gördüğünü ama Galatasaray’ı da beğendiğini belirten Mehmet Demirkol, "Galatasaray’ı çok beğeniyorum keyif alıyorum. Beşiktaş’ı da beğeniyorum ve Fenerbahçe’nin de toparlayacağını düşünüyorum. Şampiyonluk Beşiktaş'la Galatasaray arasında geçiyor. Galatasaray’ın biraz dar kadrosu var. Ama Fatih Terim de 13 kişilik kadroyla şampiyon olmuştu” dedi.
 
"FENERBAHÇELİLER BENDEN NFRET EDİYOR"
 
Fenerbahçeli olduğunu ve kendisinden en çok Fenerbahçelilerin nefret ettiğini söyleyen Mehmet Demirkol, "Fenerbahçeliler en çok benden nefret ediyor işler kötü gidince ve bende bunu söyleyince Fenerbahçeli olduğumu bildikleri halde kızıyorlar bana” şeklinde konuştu.
 
"KONUŞMAYI HİÇ SEVMEM"
 
Konuşmayı hiç sevmediğini ve sessiz bir insan olduğunu söyleyen ünlü yorumcu, "Ben konuşmayı hiç sevmem ve genelde çok sessiz bir insanım. Büyük aktörlerin ve komedyenlerin büyük özellikleri normal hayatta çok utangaçlardır. Bütün işler ego sorunu psikolojik bir problemdir. Televizyonda şov yapanlar normal insanlar değillerdir” ifadelerini kullandı.
 
"GALATASARAY'A ÜYE OLMADIM"
 
Galatasaray Lisesi'nde okuduğunu ve hakkı olmasına rağmen Fenerbahçeli olduğundan dolayı kulübe üye olmadığını vurgulayan Demirkol, "Galatasaray Lisesi'nde okudum ama hakkım olmasına rağmen Fenerbahçeli olduğumdan üye olmadım. Ama gazeteci olduğum için Fenerbahçe üyesi de değilim” dedi.
 
"EN ÇOK SAÇLARIMI ÖZLÜYORUM"
 
Mehmet Demirkol, gençliğinden özlediği iki şey olduğunu belirterek, "Gençliğimden özlediğim iki şey var; birincisi çok yemek yerdim rahat bir şekilde, bir de saçlarımı çok özlüyorum. Belki kötü olursa diye saç ektirmeyi istemiyorum” dedi.
 
"SAHNE KORKUM VAR"
 
Ünlü yorumcu, gençliğinde müzik grupları olduğunu ancak sahne korkusu olduğundan müziğe devam edemediğini belirterek, "Eskiden müzik grubumuz vardı ve solisttim. Sahne korkum olduğundan dolayı müziğe devam etmedim. Şimdi bile üniversiteye gittiğimde karşımda insanları görünce titriyorum” ifadelerini kullandı.
 
"(SPORTİF DİREKTÖR OL) DİYORLAR"
 
Kendisine sürekli sportif direktörlük teklifleri geldiğini ancak hiç düşünmediğini dile getiren Demirkol, "Sürekli bana sportif direktör ol diyorlar ama o çok uzak o bir iş çünkü ben eleştirmenim. Ben futbolcu veya yöneticilerle mesafemi biliyorum. Karşımdaki insan benimle bir hesabı yok haklıdır da yapıyor der. Karşımdaki insandan bir beklentimde yoktur hiçbir zaman” şeklinde konuştu.
 

HABER ÖNERİLERİ

Rıdvan Dilmen derbi tahminini açıkladı!

Mourinho'dan oyuncularına çok ağır eleştiriler!

Yıllar sonra Kadıköy'e ayak bastı!

Onur özür diledi! "Sorumlusu benim..."

Arslan'dan olay yanıt! "İnşallah hamile değildir..."

"Bir galibiyet tüm havayı değiştirir"

'VAR' maça damga vurdu! Konyaspor deplasmanda güldü...

Manchester City gol yağdırdı!

Yeni Malatyaspor'dan Çaykur Rizespor'a geçit yok!

Liverpool durdurulamıyor! 6'da 6 yaptı...